• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Аркуш 29нк - сплав

Аркуш 29нк - сплав

Актуальність

Ще сто років тому нікель вважався дуже рідкісним металом. Сьогодні він дуже поширений і має найширше застосування. 29НК має близький до нуля коефіцієнт лінійного розширення, провідність приблизно вдвічі вище провідності інвару. Це магнітний сплав, що складається з 54% заліза, 29% нікелю, решта — кобальт. Вміст у складі кобальту у кількості 17% значно збільшує вартість матеріалу.

Виробництво

Пластичність нікелю дає можливість виготовляти покат мікронної товщини. Стрічку зі сплаву 29НК виробляють згідно з ГОСТ 15515-70 . Вона містить нікель, кобальт, залізо, присадки кремнію, сірки, олова, марганцю. За вимогами стандарту товщина її становить 0,05-2 мм із незначним відхиленням -0,01-0,1 мм у бік зниження. Ширина її має бути 2,5 м з відхиленням +0,2-1 мм у напрямку зростання ширини; довжина - до 30 см. При товщині 0,1-0,5 мм прокат може проводитися за погодженням з виробником довжиною близько 100 м, але в ній будуть зварювальні шви. Відповідно до вимог стандарту поверхня має бути гладкою та чистою. Маса рулону може становити в залежності від товщини 0,5-18 кг по відношенню до одного квадратного метра продукції. На поверхні готової стрічки допускається наявність невеликих дефектів: вм'ятин під час транспортування, рисок, змін кольору, які допустимі стандартом та залежать від умов зберігання виробу. Стрічка у вигляді відрізка може називатися смугою. Вона є найпоширенішим із усіх напівфабрикатів.

Застосування

Медицина, виробництво фізичних та хімічних досліджень, виготовлення деталей двигунів авіатехніки. Широко застосовується машинобудівною галуззю, при виготовленні електричних пристроїв, нагрівачів зі стабільними характеристиками та високою опірністю. Зазвичай для таких виробів використовують найтоншу стрічку 29НК або дріт завтовшки 5 - 20 мкм.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує високоякісні залізонікелеві сплави на найвигідніших умовах, у тому числі стрічку марки 29НК з покриттям, яке протистоїть корозії. Вся продукція нашої компанії сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Крім цього, нами здійснюється реалізація зварювальних дротів та прецизійних сплавів за оптовою ціною. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.