• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сітки та з'єднання

Сітки та з'єднання

Актуальність

Сучасні технології роблять все для того, щоб металева продукція стала ще стійкішою до зовнішніх руйнівних факторів, могла послужити не 3-4 роки, а 10-30 років. Компанія Авек Глобал є однією із провідних виробників металевих сіток. Вони ділиться на кілька типів, виходячи зі способу виробництва, площі осередку, параметрів міцності, сфери вживання — у будівництві, сільському господарстві, побуті, текстильній промисловості. Форма осередку може змінюватись: квадратна, ромбічна, трапецієподібна, шестигранна.

Виробництво

Всі види сіток крім просічено-витяжного, виготовляються з металевого дроту. Дозволяється нанесення оцинкування на низьковуглецеву якісну сталь - зазвичай такій обробці піддають плетені або зварні сітки. Просічено-витяжна - виготовляється з цілісного залізного листа. Кладочні - доцільно використовувати на різних етапах будівельних робіт: починаючи з цегляної кладки, штукатурки, внутрішньої обробки. Її головне завдання полягає в тому, щоб зробити конструкцію стійкішою до впливу від несприятливих факторів, а також для вирівнювання стін цегляного будинку. Залежно від того, для якої роботи призначена, вона буває зварною, арматурною та дротяною. Вартість залежить від якості продукції.

Зварні дротяні сітки

Вони виробляються способом контактного зварювання круглого залізного дроту. Діляться на підтипи: дорожня сітка, арматурна, кладочна і таке інше. За потреби після зварювання наноситься цинкове покриття. однією з основних особливостей цих виробів є підвищена міцність, стійкість до деформації.

Плетена сітка

Це найпопулярніший тип. Використовується для огорож ділянок, армування залізобетонних конструкцій. Створюється шляхом переплетення спіралеподібним способом відрізків дроту з низьковуглецевої сталі без термічної обробки. Експлуатують на свіжому повітрі за підвищеної вологості. Така сітка може прослужити близько 30 років, не вимагаючи особливого догляду. Рабиця без покриття потребує постійного фарбування. Сітка з покриттям ПВХ виглядає естетично, прослужить довго.

Сітка з нерухомими осередками

Знаходить широке застосування як зміцнюючий елемент під оштукатурювання, побілку стін, використовується для зневоднення, фільтрації харчової, хімічної промисловості. Подібним способом виготовляється кручена сітка, лише при такому варіанті спосіб з'єднання представляє скручування залізного дроту в петлі.

Сітки із цілісного залізного листа

У металевому аркуші роблять маленькі отвори, після чого лист на спеціальному верстаті розтягується, і отвори стають осередками. Зазвичай використовується низьковуглецева сталь невеликої товщини. Використовується не тільки для огорожі, але й для виробничих платформ та сходових прольотів. Ціни залежать від виробника.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Запропонований асортимент металевих сіток може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.