• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Кантал Д® дріт, стрічка

Кантал Д® дріт, стрічка

Вас цікавить дріт, стрічка зі сплаву Кантал Д від постачальника компанії АвекГлоб? Тут ви знайдете необхідну інформацію на цю тему

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника дріт або стрічку, виготовлені зі сплаву Кантал Д. Постачальником забезпечується гарантована доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Склад та застосування

Сплав Кантал Д є феритним залізо-хромо-алюмінієвим сплавом, який може бути використаний температурах, що не перевищують 1300 °C. Сплав характеризується високим питомим опором та гарною стійкістю до окислення.

Сплав, що розглядається, використовується в побутовій техніці та промислових печах. Типові застосування в побутових приладах включають: металеві елементи типу оболонок, що реалізуються в конструкціях посудомийних машин, елементи, вбудовані в кераміку для панельних нагрівачів, елементи картриджів в металевих матрицях, нагрівальні кабелі та нагрівачі канатів в елементах розморожування та зледеніння, контактні групи, у прасках, нагрівачі кварцових трубок, призначених для обігріву приміщень, промислові інфрачервоні сушарки, котушки на литому керамічному волокні для киплячих пластин з керамічними варочними панелями, ізоляційні котушки з ізоляцією з плит для панельних нагрівачів і підвісні елементи катушок.

У промисловості даний сплав використовується, наприклад, терміналах для елементів нагрівальних пристроїв, а також в нагрівачах голчастого типу, які застосовуються для нагрівання повітря у виробничих приміщеннях.

Хімічний склад сплаву (залізо - інше):

Вуглецю - не більше 0,08%;

Кремнія – не більше 0,7%;

Марганцю - не більше 0,5%;

Хрому - 20,5 ... 23,5%;

Алюмінію - 4,8%.

Купити за економічно вигідною ціною дріт та стрічку, які виготовлені зі сплаву марки Кантал Д, пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником виконується своєчасне відвантаження продукції будь-яку точку, встановлювану клієнтом.

Властивості

Основні фізичні характеристики сплаву:

Щільність, кг/м3 - 7250;

Температура плавлення, 0 С - 1500;

Коефіцієнт електроопору при кімнатній температурі, Оммм 2 /м - 1,35;

Модуль пружності, ГПа - 130 ... 220 (менше значення - для критично можливих температур застосування);

Коефіцієнт Пуассона - 0,30.

Основні механічні характеристики сплаву:

Межа тимчасового опору, МПа - 650 ... 670;

Межа плинності, МПа - 450 ... 485;

Відносне подовження при розтягуванні, % - 18 ... 20;

Твердість за Віккерсом, НV, не більше - 230.

Технологічні особливості сплаву - низька пластичність та відносно висока твердість, що обмежує виконання операцій пластичного деформування. Нагрівальні елементи, виконані з Кантала Д, нагріваються швидше за ніхромові того ж поперечного перерізу.

Компанія АвекГлоб реалізує дріт та стрічку з канталу Д будь-якого сортаменту. Постачальником здійснюється оперативна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.