• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Прецизійні сплави Din, En

Прецизійні сплави Din, En

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами прецизійні сплави європейського виробництва, що виплавляються відповідно до стандартів DIN та EN. Постачальником забезпечується гарантована доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальні відомості

Європейська металургія прецизійних сплавів орієнтована переважно випуск сплавів із підвищеним вмістом нікелю, хрому і міді.

Мідь у складі таких сплавів надає матеріалу підвищену корозійну стійкість, особливо в морській воді, тому прецизійні сплави з міддю використовуються в системах управління морських суден. Крім того, мідно-нікелеві сплави відрізняються підвищеною електропровідністю.

Нікель — дуже універсальний метал як у чистому вигляді, так і з додаванням інших легуючих елементів. Його універсальність виходить із здатності витримувати найрізноманітніші важкі умови експлуатації, у тому числі: корозійні середовища, високі температури, високі напруження та комбінації цих факторів. В результаті нікелеві сплави мають широке комерційне застосування для виробників у всьому світі.

Через зростання промислових галузей, що вимагають металевих сплавів з високою міцністю і відмінною корозійною стійкістю, зокрема, і при високих температурах, виробництво прецизійних нікелевих сплавів, легованих хромом або міддю, постійно збільшується. Маючи безліч варіантів легування, ця група сплавів пропонує виробникам певну гнучкість задоволення конкретних експлуатаційних вимог.

Прецизійні сплави, що розглядаються, широко використовуються в аерокосмічній, атомній, медичній, хімічній і нафтохімічній промисловості.

Придбати за економічно вигідними цінами прецизійні сплави, що виробляються за стандартами DIN та EN, пропонує компанія АвекГлоб. Постачальник гарантує оперативну доставку продукції в будь-яку точку, яку встановлює клієнт.

Застосування

Ключовими характеристиками прецизійних сплавів на основі нікелю, що виробляються відповідно до технічних нормативів DIN та EN, є висока щільність, низький електроопір, висока теплопровідність та високі магнітні властивості. Листовий прокат таких сплавів забезпечує відмінну корозійну стійкість у багатьох хімічних середовищах, особливо у деяких сильних лугах. Особливість сплавів, що розглядаються, полягає в тому, що вони не зміцнюються після термообробки. Тому вони легко можуть бути отримані методами холодної прокатки, які забезпечують підвищену розмірну точність та високу якість поверхні.

Нікель-мідні сплави мають чудову корозійну стійкість в активних хімічних середовищах, а також у морській воді. Крім того, вони мають інші корисні механічні властивості, такі як хороша пластичність та легкість виготовлення.

Нікель-хромові та нікель-хромо-залізні сплави характеризуються підвищеними показниками міцності та стійкості до підвищених температур. За цими пунктами прецизійні метали перевершують нержавіючі сталі. Ці сплави знайшли широке застосування у хімічній та нафтохімічній переробній промисловості.

В індустрії освітлення скляні та металеві ущільнення є ключовою проблемою для виробників. Контрольовані прецизійні сплави для розширення забезпечують ідеальне рішення для компонентів, які передбачають з'єднання скла з металевим ущільненням, і мають хорошу теплопровідність. Такі прецизійні сплави відрізняються високою міцністю і низьким коефіцієнтом теплового розширення, тому широко використовуються у виробництві електронної техніки.

Купити прецизійні сплави стандартів DIN та EN від європейських виробників за доступними цінами пропонує компанія АвекГлоб. Постачальник здійснює своєчасну доставку продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.