• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Лист мідно-нікелевий

Лист мідно-нікелевий

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами лист, виготовлений з мідно-нікелевих сплавів різної ширини, товщини та довжини. Постачальником забезпечується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальна інформація про товар

Мідно-нікелеві сплави мають високу антикорозійну стійкість, і тому використовуються при виготовленні продукції, яка постійно знаходиться в солоній.

Найбільш поширеними мідно-нікелевими сплавами зарубіжного виробництва є:

90/10 Купро-нікель;

70/30 Купро-нікель.

Ці сплави мають гарні робочі властивості, легко деформуються та зварюються. Дані сплави також стійкі до біологічного обростання, щілинної корозії, корозійного розтріскування під напругою та водневого крихтіння. Невеликі відмінності у корозійній стійкості та міцності зазвичай визначають, який клас сплаву використовується для конкретного застосування.

Мідно-нікелеві сплави протистоять корозії в морській воді, тому що їхній електродний потенціал у таких умовах практично нейтральний. Отже, сплави не утворюватимуть електролітичні містки, якщо їх розміщувати в безпосередній близькості від інших металів усередині електроліту, що є основною причиною гальванічної корозії.

Коло з мідно-нікелевих сплавів використовують для обшивки дерев'яних паль, корпусів підводних огорож і резервуарів, плоских нормалізованих деталей морських суден і моторних човнів, а також у медичному обладнанні.

Купити за економічно вигідними цінами мідно-нікелевий лист у широкому асортименті марок, товщини, довжини та ширини пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником виробляється гарантована доставка продукції будь-яку точку, встановлену клієнтом.

Властивості

Мідно-нікелевий лист вітчизняного виробництва випускається відповідно до технічних умов, що регламентуються ГОСТ 492–2006 . Специфічні галузі застосування окремих сплавів наведено у таблиці:

Марки Характерні властивості
за ГОСТ 492-2006 за стандартами DIN EN
МН19 CuNi 19 Погано деформується в холодному стані, добре зварюється, корозійностійкий
МН25 CuNi 25 Погано деформується в холодному стані, добре зварюється, корозійностійкий, зносостійкий
МНЖ5-1 CuNi 5 Fe1 Mn Корозійностійкий, добре деформується в холодному стані
МНЖМц10- CuNi 10 Fe1 Mn Деформується в холодному стані, корозійностійкий, добре зварюється.
МНЖМц30-1-1 CuNi 30 Fe1 Mn Дуже хороша ерозійна та корозійна стійкість, добре зварюється
МНЦ5-20 CuNi 15 Zn 21 Корозійностійкі. Добре деформуються в холодному стані, гарні пружинні властивості
МНЦ18-20 CuNi 18 Zn 20
МНЦ12-24 CuNi 12 Zn 24 Добре деформуються в холодному стані, гарні пружинні властивості
МНЦ18-27 CuNi 18 Zn 27

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника лист різної товщини, ширини та довжини, яка виготовляється з мідно-нікелевих сплавів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Постачальник гарантує негайне відвантаження листового прокату в будь-який пункт, обумовлений замовником.