• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Олов'яно-свинцева бронза

Олов'яно-свинцева бронза

Постачальник Авглоб пропонує купити олов'яно-свинцеву бронзу за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Свинцева бронза характеризується хорошими антифрикційними якостями та високим
опором заїдання.

Виробництво

Свинець погано розчиняється у розплавленій міді. Тому після затвердіння сплав набуває зернистої структури з включеннями свинцю. Це гарантує відмінні антифрикційні якості, Сплав? має високу схильність до гравітаційної ліквідації. Це вимагає застосування спеціальних заходів при литті – диспергування, прискореного охолодження.

Застосування

Антифрикційні деталі вузлів тертя (втулки, вкладиші, опорні шайби тощо ), конструкційні деталі (шестірні, кулачки та ін.), фрикційні деталі (диски, колодки та ін.), високонавантажені підшипники (опорні та шатунні підшипники потужних турбін, авіаційних моторів, дизелів та інших швидкохідних машин.

Пайка

Свинцеві бронзи можна паяти припоями з флюсами, які застосовують для паяння олов'янистих бронз. При цьому місця паяння необхідно флюсувати ретельніше, оскільки утворюються на поверхні оксиди свинцю перешкоджають змочування поверхні припоєм.

Постачання, ціна

Купити олов'яно-свинцеву бронзу за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити олов'яно-свинцеву бронзу за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.