• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Титанова плита

Титанова плита

Виготовлення

Титанова плита - це суцільний профіль із прямокутним перетином. Відповідно до ГОСТ 23755-79 виробляється з марки ВТ1-0 і таких сплавів як ПТ3 В, ВТ-14, ОТ4-1, ВІД-4, ВТ-6, ВТ-20. Плита ПТ3 виготовляється у відпаленому стані. Марки ВТ1-0, ОТ4, ВТ14 - гарячекатаним способом без термічної обробки. Поверхня плити може бути з травленням або без травлення, не повинна мати надривів, тріщин, заходів сонця, слідів окалин, розшарування, неметалевих і металевих включень, які видно неозброєним оком. Хімічний склад нормується ГОСТ 19807-74 . Відбір проб визначення хімічного складу здійснюється відповідно до ГОСТ 24231–80 .

Маркування

Вітчизняні сплави маркуються так: перші літери — фірма-розробник. Літери В. Т. означають «ВІАМ»-Титан, а ВІД — досвідчений титан, який розроблений виробничим металургійним об'єднанням Верхньосалдинська — ВСМПО спільно з ВІАМ. додаткових позначень Букви П. Т. означають "Прометей-титан" (Виробниче об'єднання "Прометей").

Товщина Розкрий Од. вимірювання Ціна.
Титанова плита ВТ1-0
40 мм 500x1000 мм кг договірн.
40 мм 615x985 мм кг - «-
40 мм 670x1150 мм кг - «-
40 мм 650x1060 мм кг - «-
Титанова плита ВТ14
від 25 до 300 мм 250-1240 мм кг договірн.
Титанова плита ОТ4
12 мм 400x525 мм кг договірн.
Титанова плита ПТ3В
14 мм 400x1115 мм кг договірн.

Переваги

Титанова плита має жароміцність, стійкість до корозії, вплив агресивних середовищ. Вона нешкідлива для людини, не боїться атмосферної та ґрунтової вологи, на відміну від сталей – немагнітна. Вона має значну механічну міцність, низьку теплопровідність, задовільну оброблюваність, гарну пластичність, зварюваність. Твердість плити на порядок вища, твердість алюмінію і значно вища за твердість заліза. В умовах сильних охолоджування плита не втрачає міцність, у кріогенній температурі міцність її навіть зростає. Ця властивість робить титанову плиту незамінним матеріалом в аерокосмічній галузі.

Недоліки

Чи не єдиним недоліком титанової плити є висока собівартість. Через свої виняткові властивості титан вимагає великих виробничих витрат. Однак, незважаючи на високу вартість, потреба у титановому прокаті щороку зростає.

Використання

Титанова плита незамінна в хімічній галузі, ракетобудуванні, суднобудуванні, авіації, машинобудуванні для виробів, які працюють при температурі від кріогенних до +450°С. Марка ВТ6 має особливо високу питому міцність і корозійну стійкість. Такі властивості дають перевагу у виготовленні фюзеляжів, лопаток реактивних турбін, повітрозабірників, реактивних сопел силового набору, шасі, кріплення, механізмів пілонів, крила, деталей двигунів, гідроциліндрів у ракетобудуванні (деталі кріплення, обшивка). У кораблебудуванні завдяки стійкості до морської води з ВТ-плити виробляють гребні гвинти, обшивку, суднову апаратуру.

Титан марки ОТ використовується у ВМФ, авіації, хімічній галузі, машинобудуванні. Поверхня його має бути абсолютно ідеальною - без западин, шорсткостей, тріщин. Марка ОТ-4 з присадками магнію та алюмінію витримує більше 2000 год при t°+350°С, відноситься до сплавів, що деформуються. Така плита легко піддається зварюванню електронно-променевим, аргонодуговим та контактним способом. Без неї важко уявити сучасну газодобувну, нафтохімічну галузь, а також переробні підприємства.

Зберігання

Титанова плита зберігається в критих складах у певних температурних умовах, де є належний захист від механічних та інших ушкоджень.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує плиту із титанових сплавів за доступною ціною. Вона формується виходячи з технологічних особливостей виробництва без включення додаткових витрат. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю для роздрібних та оптових покупців. У нас є різна продукція для масштабних виробництв. На сайті avglob.org Ви знайдете всю необхідну інформацію. Наші консультанти завжди готові відповісти на запитання. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.