• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Нержавіюча сітка ткана

Нержавіюча сітка ткана

Існують такі металеві сітки

  • кладкова
  • зварена
  • ткана
  • рифлена

Кожна з них має свої плюси, вирізняється своїми особливостями. Найпоширенішим видом є металева нержавіюча сітка. При її виготовленні дуже уважно вибирається матеріал. Зазвичай застосовують нержавіючий дріт, що містить великий відсоток хрому, який дає високу корозійну стійкість у будь-яких атмосферних умовах. Діаметр такого дроту зазвичай становить щонайменше 0,3 мм. Осередки можуть бути як квадратної, так і прямокутної форми. Цей продукт можна розфасувати як картами, так і рулонами по 100 метрів.

Класифікація

  • за способом виготовлення;
  • формі осередків;
  • розмірів осередків.

Найменша площа комірки 0,025 мм2 . Також підрозділ йде формою перерізу дроту.

Застосування

Армування дорожніх покриттів, виготовлення товарів господарського призначення, на промислових підприємствах - для сушіння матеріалів. Також її можна використовувати з метою огорожі дачних та присадибних ділянок. Багато хто виготовляє з неї різні каркаси для теплиць або парників. Виходять непогані клітини для домашніх тварин. У будівництві – для армування цегляної кладки. Використання її при штукатурних роботах запобігає появі тріщин, які з'являються при усадці матеріалів, вона значно збільшує міцність оздоблювальних шарів. Якщо застосувати оцинковану нержавіючу сітку, удвічі збільшиться термін служби відштукатуреної поверхні. Вона запобігатиме прояву іржі на відштукатуреній поверхні. Мережа з нержавіючої сталі ідеальним способом підходить для кріплення гірських виробок.

Вибір

При виготовленні сітки поділяються на ткану, яка утворюється перехресним плетінням дротів, плетену мережу, що має круглі та плоскі спіралі, кручену, щілинну, збірну та зварену. Дуже зручна ткана сітка для просіювання сипучих матеріалів. Вона виготовляється з низьковуглецевого дроту, термічно обробленого. Може бути світлого відпалу, чорного, а також оцинкованої та лудженої. Виготовляється з бронзи, платини, латуні та нікелю. Зазвичай діаметр дроту чи сторона осередку становить від 0,03 до 3 мм. Продукція цього типу виготовляється як у Росії, і там.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації. На складі компанії представлений найширший асортимент тканих сіток. У нас ви знайдете те, що вам потрібно. Персональний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір, відповість на всі питання та знайде взаємне рішення. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте можливість заощадити гроші та дорогоцінний час, оскільки наші ткані сітки можна придбати за дуже вигідною ціною. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.