• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ТЛ3 титан коло, пруток, лист

ТЛ3 титан коло, пруток, лист

Загальні відомості про ТЛ3

Титановий ливарний сплав марки ТЛ3 розроблений КМ ЦНДІ «Прометей» для експлуатації у морських умовах. Сплав виробляється відповідно до ОСТ 5Р.9071-88.

Основні якості

Сплав Технологічні властивості Загальна характеристика Застосування
ТЛ3 Сплав має гарні ливарні властивості та легко зварюється. Сплав має невисоку міцність, але гарну пластичність та корозійну стійкість у морській воді. Як правило, вироби для суднового машинобудування.

Титанові ливарні сплави мають пластинчасту стриктуру, через що фасонні виливки мають знижені характеристики пластичності і міцності, низький опір втоми і порівняно невелику швидкість зростання втомних тріщин, а також високу в'язкість руйнування. Визначаються параметри пластинчастих структур фасонних виливків умовами лиття та змінюються у дуже незначних межах.

Застосування

Основною сферою застосування лиття є деталі суднового машинобудування, а також деталі центрифуг, кристалізаторів, насосів, випарних апаратів, сушарок потреб нафтохімічної, хімічної, гідрометалургійної галузі, комунального господарства. На сьогоднішній день найбільш популярними є деталі арматури: корпуси, кришки, тарілки клапанів (кутових, запобіжних, прохідних); корпуси та диски клінкерних засувок, кульові корпуси та кулі, робочі колеса (імпелери) для відцентрових насосів.

Контроль якості

Під час виробництва лиття здійснюється зовнішній обов'язковий огляд, перевірка механічних якостей виливків, аналіз хімічного складу. Такі способи контролю якості як гамма-скопія, рентгеноскопія, ультразвукова дефектоскопія, рідинно-пенентратний (люмінесцентний) контроль. Виливки в деяких випадках випробовуються під пневмо або гідротиском. Щоб уникнути прихованого шлюбу, вони піддаються ізостатичного гарячого пресування, що наближає їх кристалічну структуру до структури кованого металу.

Купити за вигідною ціною

ТОВ "Авек Глобал" є великою металоторговельною компанією. Наші склади знаходяться у Москві, Україні. Створено представництва в Росії, Великобританії з телефонними номерами для більшої зручності наших партнерів. Асортименти включає кольорові метали, нержавіючу сталь, різні титанові сплави, рідкісні, тугоплавкі метали. Ми націлені на взаємовигідну співпрацю. Ціни вказуються найдоступніші. Уся продукція сертифікована. Терміни поставок – мінімальні. При оптових покупках надаються пільгові знижки.