• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Кремниста бронза

Кремниста бронза

Постачальник Авглоб пропонує купити крем'янисту бронзу за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Кремнисті бронзи можуть містити кремній до 15%, але тільки при вмісті кремнію не вище 3-4% сплав має структуру а-твердого розчину. Якщо вміст кремнію не перевищує 4%, бронза зберігає високу пластичність та придатна для всіх видів механічної обробки та добре зварюється.

Корозійна стійкість

Кремниста бронза стійка до атмосферної корозії, стійка в сухому хлорі, бромі, фторі, фторо- і хлороводороді, сірчистому газі, аміаку, у розведених розчинах лугів, у сірчаній кислоті (до 92%) при температурі 50°С).

Застосування

Хімічний машинобудування. Останнім часом є певна тенденція до заміни їх на кислотостійкі сплави на залізній основі.

Пайка

Виготовляється особливо ретельна підготовка поверхні. Окиси кремнію видаляються шляхом обробки фтористоводневою кислотою або сумішшю соляної та азотної кислот, після чого поверхня сплавів негайно захищається шаром досить активного флюсу.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити крем'янисту бронзу за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити крем'янисту бронзу за оптимальною ціною оптом або в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.