• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Л96 - 2.0220 - CuZn5 лист, стрічка, труба

Л96 - 2.0220 - CuZn5 лист, стрічка, труба

Загальна характеристика

Латунь є сплавом міді та цинку, відсотковий вміст якого може коливатися від 5 до 45%. Латунь, у якій відсотковий вміст цинку від 5 до 20%, називається червоною латунню, а в якій міститься 20-36% Zn – жовтою. Як правило, латунь, в якій 45% цинку використовують рідко.

Цинк є більш дешевим матеріалом, ніж мідь, тому його введення в сплав поряд з поліпшенням різних механічних властивостей значно знижує вартість готової продукції, тому латунь дешевше міді. До того ж вона має кращі технологічні, а також антифрикційні властивості, проте її електро- і теплопровідність значно нижча, ніж у міді.

Латунь Л96

Основні компоненти Pb% Fe% P% Sb та Bi
Су Zn
95-97% 2,7-4,8% 0,03% 0,1% 0,01% 0,005% та 0,002%

Маркування

Латунь, порівняно з міддю, має підвищену міцність, а також корозійну стійкість. Латуні позначаються буквою «Л», а також цифрою, яка вказує на відсотковий вміст міді у такому сплаві. У спеціальних латунях після літери Л пишеться велика літера додаткових елементів. Після вказівки відсоткового вмісту міді вказується зміст решти елементів у відсотках через тире.

Види латуні

Усі латуні поділяються на ливарні, а також деформовані. Також вони всі, крім тих, що містять у своєму складі свинець, дуже легко піддаються обробці тиском, як у холодному, так і в гарячому стані. Ще вони дуже добре паяються як твердими, і м'якими припоями.

Основні якості

Корозійна стійкість латунів за будь-яких атмосферних умов, як правило, виявляється середньою за стійкістю всіх елементів, які утворюють сплави, тобто цинку та міді. Латунь, в якій міститься понад двадцять відсотків цинку, дуже схильна до розтріскування у вологому середовищі, особливо під впливом аміаку. Особливо це проявляється у деформованих виробах, оскільки корозія найбільше поширюється за межами латуні. Для усунення такої деформації, як правило, латунь піддається обпалюванню за дуже високих температур.

Л96

Латунь марки Л96 відрізняється дуже високим відсотковим вмістом міді у її складі і дорівнює 96 відсоткам. Цей матеріал дуже міцний і досить широко використовується. Цей вид відноситься до подвійних латунь, які виходять у процесі плавлення. Також вона застосовується у машинобудуванні.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що вас виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.