• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Фехралевий дріт х23ю5т - 1.4765 - kanthal A-1®

Фехралевий дріт х23ю5т - 1.4765 - kanthal A-1®

Актуальність

Фехралевий дріт є сплавом заліза, хрому, алюмінію з присадками марганцю, кремнію. Використовується для виробництва елементів нагрівання побутових електроприладів, промислові електропечі просто незамінні. Її застосовують також у конвекційних нагрівачах, теплових гарматах, фенах, реостатах, резисторах під час виробництва вузлів опору. Велика сфера використання обумовлена значною температурою плавлення, підвищеним питомим електричним опором.

Основні якості Х15Ю5, Х23Ю5Т

Фехраль є ідеальним сплавом, що поєднує жаростійкість до 1450 ° C зі значним питомим електричним опором (1,20-1,30 Омxмм 2 /м), незмінним при крайніх температурах. Ці властивості дозволяють застосовувати сплав виготовлення нагрівальних приладів. Такий дріт має цілу низку інших переваг: він має прекрасну корозійну стійкість у вакуумі, окисних сіро-, вуглецевмісних середовищах, аргоні, на повітрі. Має невелику питому вагу 7,2г/см 3 , зате великою межею плинності, що дозволяє застосовувати дріт мінімального діаметра, має чудову стійкість до механічних навантажень. Основною перевагою фехралі, звичайно ж, є невелика вартість: 20% вартості подібних матеріалів. Серед недоліків сплаву можна назвати лише його крихкість, яка суттєво ускладнює процес виробництва стрічок та тонких дротів. Це усувається за допомогою добавок нікелю або аналогічних елементів, але при цьому збільшується кінцева вартість матеріалу.

Маркування

Дріт різного призначення має різне маркування. Фехралевий дріт, призначений для виробництва нагрівальних елементів, позначається буквою «Н»; для елементів опору - літерою "С"; для виготовлення трубчастих електричних нагрівачів – ТЕН. Діаметр дроту може варіюватися від 0,1 до 10 мм.

Виробництво

Через крихкість сплаву спосіб холодної обробки не застосовується. Тому для витяжки нитки застосовують спеціальні енергоємні технології, що відбиваються на ціноутворенні сплаву. У виробництві зазвичай застосовують спосіб волочіння та пресування. Надалі готовий продукт згортається бухтою або намотується на котушку для подальшого використання.

Нитка з фехралі є одним з найбільш популярних та кращих матеріалів серед промисловців. Виграшні споживчі властивості, відмінні технічні властивості, а також низька вартість підкорили металопрокатний ринок. Сьогодні фехраль майже витіснила із цього сегменту нікель. Невисока вартість у порівнянні з ніхромом, обумовлюється застосуванням дешевого алюмінію замість дорогого нікелю. Вартість дроту залежить від діаметра.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» є компанією, яка здійснює реалізацію жаростійких сплавів на найвигідніших умовах. На складі представлений широкий вибір продукції, що дає споживачам додаткову економію на складських запасах, приміщеннях; оперативну доставку до будь-якого регіону країни чи за кордон. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована суворим дотриманням технологічних норм, стандартів виробництва. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.