• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Аркуш, стрічка 79НМ - магніфер 7904

Аркуш, стрічка 79НМ - магніфер 7904

Актуальність

Пермаллої характеризуються як залізонікелеві сплави, які мають відносно високу проникність у слабких полях. Приналежність кожного сплаву до певної групи залежить від ступеня зміщення магнітних та електричних властивостей та кількості нікелю. Маркування 79НМ вказує на вміст сплаву 79% нікелю. Стрічка та лист із цієї сталі відносяться до категорії нержавіючих виробів.

Застосування

Стрічка, лист застосовуються в механічних високоточних приладах зі стабільними характеристиками в магнітному змінному полі. Мають невеликі зміни електричного опору в залежності від сили і напряму полів. Стрічка, лист застосовуються у виготовленні сердечників малих трансформаторів, безконтактних реле, імпульсних трансформаторів, магнітних підсилювачів, екранів. У деяких видах обчислювальної техніки та автоматичних пристроях пермаллії з високим процентним вмістом нікелю, що забезпечують прямокутну петлю гістерези, отримали практичну значимість.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" широкий вибір прецизійних сплавів за оптимальною ціною. У нас можна знайти будь-яку продукцію для масштабних виробництв. Обличчя нашої компанії визначає високий рівень сервісу та відмінну якість продукції. На сайті ТОВ «Авек Глобал» відображено найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з вирішенням питань. Реалізація замовлень займає мінімальний час. Для оптових покупців передбачено пільгові знижки. Постачання йдуть безпосередньо зі складу. Це дає споживачам наочний вибір продукції та значну економію на складських запасах та приміщеннях.