• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

АТ6 титан коло, пруток, лист

АТ6 титан коло, пруток, лист

Бажаєте придбати коло, пруток, лист зі сплаву АТ6 від постачальника - компанії АвекГлоб? Тут ви знайдете необхідну інформацію щодо даного сплаву

Придбати за доступними цінами від виробників коло, пруток чи лист, виготовлені з титанового сплаву марки АТ6 пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Склад та застосування

АТ6 відноситься до категорії титанових деформованих сплавів, легованих хромо, залізом та алюмінієм. Матеріал є двофазним α+β сплавом, що характеризується підвищеною кавітаційною стійкістю. За цим параметром даний метал перевищує більш дорогі у виробництві метали системи титан-ниобий-ванадий-модибден.

Алюмінід титану, який міститься в основній металевій матриці сплаву АТ6, має чудові механічні властивості, а також стійкість до окислення та корозії при підвищених температурах (понад 600 0 С). Це дозволяє використовувати сплав марки АТ6 для виробництва деталей авіаційних турбін низького тиску, що раніше виготовлялися значно більш важких сплавів на основі нікелю.

Інші галузі застосування сплаву: леза, диски, кільця, планери, кріплення, корпуси річкових суден, біомедичні імплантати (сплав характеризується підвищеною біосумісністю, особливо при прямому контакті з тканиною або кісткою).

Хімсклад сплаву марки АТ6 наведено у таблиці:

Fe Si Cr Ti Al
Не більше 1.5 Не більше 1.5 1.5…2.0 89.9 - 91.4 5.0 - 6.5

Купити за економічно вигідними цінами від виробника коло, пруток чи лист, виготовлені з титано-алюмінієвого сплаву марки АТ6 пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником виконується оперативне відправлення продукції будь-яку точку. встановлену клієнтом.

Властивості

Основні фізичні характеристики сплаву:

Щільність, кг/м 3

Температура плавлення, 0 С - 1370 ... 1400;

Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 68,8;

Питома теплоємність, Дж/кгград - 456;

Коефіцієнт теплового розширення, мкм/град - 16,7.

Основні механічні характеристики сплаву:

Межа тимчасового опору, МПа - 980 ... 1050;

Межа плинності, МПа - 430 ... 500;

Відносне подовження при розтягуванні, % - 15 ... 20;

Твердість за Брінеллем, НВ, не більше - 332;

Відносне звуження площі поперечного перерізу, % - 25...30.

Технологічні особливості сплаву АТ6: сплав погано працює на зсув, тому його небажано застосовувати при значних деформаціях зрушень на конструкцію.

Сплав відрізняється також малою стійкістю проти зносу, і схильний до налипання при нестачі мастила між поверхнями, що труться. Для подібних застосування вироби з даного сплаву після виготовлення піддаються азотуванню або вороненню.

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника пруток, коло або лист виготовлені з титано-алюмінієвого сплаву марки АТ6. Постачальником забезпечується негайна доставка металопрокату до будь-якого пункту, обумовленого замовником.