• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Стрічка нікелева нп2 - нікель 200

Стрічка нікелева нп2 - нікель 200

Ni був виділений у середині ХVIII століття. шведським металургом Акселем Кронстедтом. Спочатку цим металом користувалися лише ювеліри, а в промисловості його застосовувати було неможливо через домішки сірки. Але з відкриттям технології отримання чистого нікелю у промислових масштабах ситуація кардинально змінилася. Нікель набув найширшого поширення в електротехніці та металургії, де став основою виготовлення різноманітних марок жароміцних нержавіючих сталей.

Маркування

Напівфабрикатний нікель маркується - НП, на відміну від хімічно чистого, що позначається літерою Н. Напівфабрикати маркуються залежно від вмісту домішок. Найбільш поширеною маркою нікелевого сплаву є марка НП-2, де буква Н означає нікель, а буква П напівфабрикатний виріб.

Основні властивості

Нікелева стрічка НП-2 є дуже твердою, в'язкою та ковкою. Вона легко полірується до дзеркального блиску, адже недаремно ювеліри першими це оцінили. На повітрі при звичайній температурі вона покривається захисною плівкою, що захищає від корозії. Вона здатна витримувати вплив газоподібних та рідких агресивних середовищ при температурі до 850 °C. Легко піддається будь-яким видам механічної обробки, зварюванню. Єдиний недолік - це домішка сірки, здатної утворювати на поверхні сульфідну плівку, роблячи виріб більш ламким при високих температурах.

Хімічний склад
Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
основ. ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 по 0,02

Виробництво

Отримання нікелевої стрічки, товщина якої вимірюється в мікрометрах – процес досить високотехнологічний. Виробник гарантує дотримання всіх вимог замовника з мінімальним відхиленням від стандартів. Відповідно до ГОСТ 15515-70 товщина 0,05-2 мм має відхилення 0,01-0,1 мм у напрямку зменшення; ширина 10 - 300 мм - відхилення 0,2-1 мм у напрямку збільшення. Довжина зазвичай 2,5 м. Довжина допускається і більша, але меншої довжини не виробляється. Стрічка, товщина якої складає 0,1 - 0,5 мм, за погодженням з виробником може вироблятися довжиною до 100 м, але тоді будуть помітні зварні шви. Відповідно до стандарту стрічка НП-2 повинна мати чисту та гладку поверхню. Маса залежить від її параметрів і може змінюватись в діапазоні 0,5 — 18 кг на квадратний метр. На поверхні допускаються незначні ризики, вм'ятини від транспортування, незначні зміни кольору. Якщо невеликий відрізок, його можуть називати смугою.

Застосування

Машинобудівна галузь, електротехніка, виробництво різного типу електронагрівачів із стабільно високим електроопіром. Використовується стрічка, чия товщина може становити 5-20 мікрометрів. Більшої товщини стрічку застосовують у медицині та у виготовленні музичних інструментів, а також у таких сферах: як експериментальна фізика, хімія, виробництво ДВЗ автомобілів, авіатехніки, тракторів.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевої стрічки зі сплаву НП-2 на складі ТОВ "Авек Глобал" здатне задовольнити будь-якого замовника. Якість продукції гарантується абсолютним дотриманням технологічних норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.