• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Катод молібденовий

Катод молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий катод, а за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ. Висока пружність, малий коефіцієнт розширення, стійкість до перепадів температур. Наявність титану та цирконію стабілізують склад, полегшують технологічну обробку.

Виробництво

Виготовлення катодів засноване на технології порошкової металургії: сировина розігрівається в доменній печі до температури плавлення, внаслідок чого він набуває однорідної і значно міцнішої структури. Після того, як метал виходить з печі, його остуджують до пластичного стану та прокочують спеціальним валом до необхідної товщини.

Покриття

Хороша адгезія вольфрамового покриття на молібденовому катоді досягається, коли покриття осідає на рекристалізованої та травленої поверхні. На механічно полірованій поверхні адгезія покриття недостатня. Застосовується двошарові вольфрамові покриття за так званою дуплекс-технологією.

Застосування

Енергетика, електротехніка, неорганічний синтез

Постачання, ціна

Купити молібденовий катод у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий катод за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.