• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Лінзовий компенсатор

Лінзовий компенсатор

Лінзові компенсатори

Лінзові компенсатори необхідні для нейтралізації температурних коливань круглих трубопроводів, прямокутних газоповітропроводів. Експлуатуються лише за умов неагресивних, чи малоагресивних середовищ. Виробляються згідно з ОСТ для осьового типу лінзових компенсаторів Ø 1-220 см., що використовуються для погашення температурних подовжень трубопровідних систем в осьовому напрямку. Додатково комплектуються захисним внутрішнім кожухом у вигляді склянки або гільзи, що захищає гофр або лінз від усіляких механічних домішок, що проходять разом робочим середовищем.

Основні характеристики:

  • Умовний тиск, що знаходиться у прямій залежності від вакууму, не перевищує 10 МПа;
  • Робоча температура знаходиться в діапазоні -240 ° C +1000 ° C;

Існує два різновиди лінзових компенсаторів:

  • фланцеві
  • під приварювання.

Осьові лінзові компенсатори

Використовуються будь-якими сферами промисловості у наступних середовищах: пара, вода, неагресивні середовища, тиск яких не перевищує відповідно 1,6 МПа, 0,6 МПа та 1 МПа. Пристрій має досить просту конструкцію: пара напівлінз, зварених між собою на вершинах. Щоб у вершинах не накопичувалася волога, компенсатори оснащуються відвідниками конденсату. Щоб унеможливити забивання лінзи брудом є внутрішній захисний патрубок. Показник компенсуючої здатності пристрою залежить від кількості лінз - чим їх більше, тим вище здатність, що компенсує.

Кутові лінзові компенсатори

Компенсують температурні зміни по довжині трубопроводів Z-, Г-, П-подібної форми, що працюють у паровому та водному середовищах, де температура може досягати 425 °C. Вони мають нескладну конструкцію – напівлінзи, доповнені шарнірною схемою, завдяки якій пристрій зміщується на певний кут. Оснащені підсилювальною подушкою. Компенсаційну здатність вимірюють не міліметрами, а хвилинами чи градусами.

Кутові здвоєні лінзові компенсатори

Принцип їх роботи схожий на принцип звичайних кутових компенсаторів. Однак схема розташування шарнірів зовсім інша, що дозволяє їх використовувати для нейтралізації як зсувних, так і кутових зсувів. Використовуються в малоагресивному та неагресивному середовищі, де тиск не опускається нижче 1,6 МПа, а температура не піднімається вище 425 °C.

Лінзові компенсатори є найкращими помічниками тепловиків та енергетиків. Відповідно до вимог ОСТ ці споруди виготовляються із чорнової сталі, але не виключається можливість використання сплаву марки 09Г2С та нержавіючої сталі. В останньому випадку максимальна температура не повинна перевищувати 550 °C.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Асортимент компенсаторів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.