• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Роже сплав вольфраму

Роже сплав вольфраму

Характеристика сплаву РОЗЕ

Сплав Розе є сплавом легкоплавких металів з гранулами сріблястого кольору. Його здобув німецький хімік Валентин Розе старший. Температура застигання 93 ° - 96 ° C, температура плавлення сплаву +94 ° С. Сплав Розе містить у своєму складі вісмуту близько 50%, олова 18% та свинцю 32%. Цей метал добре піддається плавленню в киплячій воді. За своїми властивостями сплав Розе практично ідентичний сплаву Вуда, але відрізняється лише меншою токсичністю, тому що не містить кадмій у своєму складі.

Застосування та виробництво

Сплав Розе виробляють у прутках розміром 10x12x250мм, у гранулах та зливках на підставі вимог технічних умов 6-09-4065-88. Його застосовують у вигляді спеціального припою марки ПОСВ-50 для здійснення паяння контактів, які чутливі до перегріву, а також для паяння мідних сплавів та алюмінію з міддю, алюмінієвих електричних запобіжниках та напівпровідникової техніки. Його також застосовують при лудженні та паянні мідних сплавів та міді, нікелю, латуні, бронзи з посрібленою керамікою, а також для паяння та лудіння посріблених деталей та ювелірних виробів. Цей сплав часто використовується радіоаматорами для лудіння мідних поверхонь витравленої плати в такий спосіб - в киплячу воду додаються 2-3 гранули сплаву, а потім лимонна кислота. Після цього опускають у ємність саму плату і притискають мідною стороною на дно паличкою. Готову плату витягують і очищають за допомогою серветки.

Транспортування та зберігання

Сплав Розе зберігається, як правило, у щільно упакованій тарі або ж у закритих складах і просто неба, протягом трьох років. Потрапляючи на шкіру, цей сплав може викликати алергію або інтоксикацію, оскільки містить важкі метали. Його транспортується здійснюється будь-якими видами транспорту.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент легкоплавких сплавів складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При здійсненні оптових замовлень, компанія надає систему гнучких знижок.