• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Кольорові метали прокат

Кольорові метали прокат

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника прокат кольорових металів у великому асортименті марок та профілів. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Прокат кольорових металів характеризується широким спектром механічних властивостей і характеристик матеріалу, що визначається температурою, при якій проводиться прокатка (гаряча або холодна), ступенем обтискання, схемою напруженого стану, вихідною пластичністю металу.

Прокат кольорових металів може проводитись на спеціалізованому прокатному устаткуванні. Наприклад, можна отримувати періодичні профілі, виконувати поперечно-гвинтову прокатку і т. д. У більшості випадків вихідними заготовками для прокатки служать зливки, рідше - металевий порошок, що спека у вихідні форми.

Актуальність застосування

Кольорові метали рекомендуються для структурних застосувань, що вимагають зниженої ваги, вищої міцності, немагнітних властивостей, вищих температур плавлення або стійкості до хімічної та атмосферної корозії. Зважаючи на хороші показники своєї електропровідності вони застосовуються також у електротехнічній та електронній промисловості.

Формування бажаних властивостей прокату кольорових металів

Вибір матеріалу для механічного або структурного застосування вимагає деяких важливих міркувань, включаючи те, як легко матеріал може бути сформований готовий виріб, і як його властивості можуть бути навмисно, або ненавмисно змінені в процесі прокатки.

Залежно від кінцевого використання метали можна просто відливати в готові деталі або вносити в проміжну форму, таку як злиток, а потім обробляти: пресувати, волочити, обробляти методами порошкової металургії або кувати. Хоча ті самі операції використовуються для сталі і сплавів на її основі, реакція кольорових металів на ці утворюють процеси часто буває зовсім інший. Отже, властивості можуть суттєво відрізнятися між литими та кованими формами того ж металу або сплаву.

Найчастіше використовуваний на практиці прокат кольорових металів

Практичне застосування отримали:

Алюміній та його сплави;

Берилій та його сплави;

Мідь та її сплави;

Магній та його сплави;

Нікель та його сплави;

Жароміцні метали (вольфрам, молібден, ванадій, хром);

Титан та його сплави;

Рідкісні метали (цирконій, ітрій, реній та ін.).

Сортамент

Сортамент кольорових металів вітчизняного виробництва регламентується відповідними стандартами, а для металів та сплавів, які мають вузькоспеціалізоване застосування – технічними умовами.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати прокат кольорових металів та сплавів, який визначається технічними вимогами вітчизняних стандартів, західноєвропейських стандартів DIN EN, а також американських стандартів та специфікацій ASTM та UNS. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.