• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Прокат молібденовий

Прокат молібденовий

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника молібденовий прокат в асортименті марок та профілів. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Молібден являє собою вогнестійкий метал, що використовується головним чином як легуючий агент у сталі, чавуні та сплавах для підвищення прожарювання, міцності, ударної в'язкості, зносостійкості та корозійної стійкості. Для досягнення бажаних металургійних властивостей молібден (в основному у формі окису молибдену або феромолібдену) часто використовують у комбінації з хромом, марганцем, ніобієм, нікелем, вольфрамом або іншими сплавами. Прокат молібдену одержують із вихідних спечених заготовок.

Актуальність застосування

Універсальність молібдену у покращенні різних властивостей сплавів забезпечила йому значну роль у сучасних промислових технологіях, які все частіше вимагають матеріалів, які можна виправити за високих значень механічної напруги, розширених температурних діапазонів та висококорозійних середовищ. Крім того, молібденовий прокат знаходить застосування як тугоплавкий метал у численних машинобудівних виробах - шестернях, зубчастих колесах, валах, осях і т.д.

Молібденовий прокат є особливо ефективним для захисту металів від хлоридної корозії. Він використовується у фармацевтичній, хімічній та целюлозно-паперовій промисловості, при виробництві автомобільних двигунів, океанських танкерів та опріснювальних установок.

Хімічний склад

Молібденовий прокат включає:

молібден – до 99%;

титан - до 0,5%;

цирконій – до 0,08%.

За погодженням із замовником у складі молібденового концентрату, що використовується для отримання прокатних профілів, може бути до 0,5% міді.

Фізико-механічні властивості

  • щільність, кг/м 3 - 10200;
  • температура плавлення, 0 С - 2610;
  • коефіцієнт теплового розширення, мкм/град - 4,9;
  • коефіцієнт теплопровідності, кал/смград - 0,35;
  • питома теплоємність, кал/кгград - 0,061;
  • модуль пружності, ДПа - 460.

Сортамент та особливості застосування

Молібден марок МЧ та МЧВП поставляється у вигляді кола, трубних профілів та листів. При обробці прокату молібдену слід враховувати, що даний метал має тенденцію розриватися по краях, особливо при недостатньому мастилі, через що металорізальний інструмент знижує свою стійкість.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати молібденовий прокат у широкому сортаменті марок та профілів. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.