• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба алюмінієва

Труба алюмінієва

Дюралюміній з'явився на початку ХХ століття. Названо на ім'я невеликого промислового німецького містечка, де його вперше виплавили на металургійному заводі. Альфред Вільм - німецький інженер-металург відкрив можливість п'ятиразового зміцнення алюмінію. Для цього він додав до нього 4% міді та загартував отриманий сплав із подальшою 5-денною витримкою.

Виробництво

Дюралева труба виглядає як порожнистий профіль різного перерізу. ГОСТ 18482-79 , 18475-82, 23697-79 регламентують виробництво труб зі сплаву Д16. ГОСТ 4784-97 нормує хімічний склад. Дюралюмінієві труби маркуються в такий спосіб. З нормальним плакуванням - А, з технологічним плакуванням - Б, неплаковані труби - не мають додаткового позначення. Якість обробки стандартна, міцність та точність виготовлення нормальна. Виділяють за станом матеріалу: гарячепресовані - без додаткової термічної обробки, загартовані та природно зістарені - Т. Вироби, які піддали гартуванню, не повинні мати слідів перепалу. Після закінчення термообробки алюмінієві труби проходять випробування.

Основні якості

Дюралеві труби марки Д16 є високо пластичними, мало важать, дуже добре піддаються механічній обробці, легко зварюються точковим зварюванням. Щоб досягти корозійної стійкості матеріалу, його плакують чистим алюмінієм. Щоб підвищити міцність - піддають термообробці. Велику твердість матеріалу отримують за рахунок холодної деформації, а пластичність та оброблюваність досягається завдяки його відпалу. Якщо порівнювати алюмінієві труби зі сталлю, то дюраль набагато легше, служить довше, при цьому дешевше.

Застосування

Для надійних легких конструкцій, алюмінієва труба незамінна. При створенні харчового обладнання, каркасів швидкісних поїздів, літаків, автомобілів користується великою популярністю. Дюралева труба найчастіше використовується для фрагментів фасадів, прокладання трубопроводів спеціального призначення.

Товщина стінки у міліметрах Діаметр у міліметрах Ціна за п.м.
Дюралева трубка Д16АТ, Д16БТ
Від 1 до 12 Від 6 до 155 договірна
Дюралева труба Д16Т
Від 1 до 12 Від 6 до 155 договірна
Дюралева труба Д16
Від 1 до 12 Від 6 до 155 договірна

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує кольоровий прокат на найвигідніших умовах. На складі представлені труби з деформованих алюмінієвих сплавів Д16ЧТ, Д16БТ, Д16АТ, Д16Б, Д16, Д16Т, з широким вибором різного діаметра та перерізу. Постачання здійснюється в роздріб або оптом. Суворе дотримання стандартів виробництва є гарантією якості продукції. ГОСТ 9.510-93 регламентує транспортування, упаковку, зберігання, тимчасовий протикорозійний захист. Отримати консультацію з будь-якого питання можна у наших менеджерів. Вичерпна інформація та величезний асортимент продукції на складі допоможуть обрати потрібний товар. Для оптових клієнтів передбачено гнучку систему знижок.