• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН45МВТЮБР - ЕП718 лист, коло, дріт

ХН45МВТЮБР - ЕП718 лист, коло, дріт

Актуальність

Сталь марки ХН45МВТЮБР-ід (ЕП718-ід) є однією з найпоширеніших сталей серед нержавіючого металопрокату. Ця марка широко застосовується в машинобудуванні. Одним із найбільш затребуваних виробів з неї є труба, здатна витримувати у високотемпературних установках нагрівання понад 1000 °C.

склад

Марка ХН45МВТЮБР-ід відноситься до високолегованих сталей. Ретельно підібрані компоненти її складу сприяють підвищенню фізичних та хімічних характеристик. Через головні її складові нікелю і хрому вона називається хромонікелевою. Сталь ХН45МВТЮБР-ід містить у складі хром обсягом 15-23% відповідно до вимог ГОСТ. Вміст хрому понад 24% гальмує корисне виконання функцій сталі, знижуючи технологічність металу. У складі цієї сталі передбачено нікелю 45% та присадки вольфраму, молібдену, алюмінію та титану. Мета легування полягає у підвищенні технологічних властивостей виробів: жароміцності та жаростійкості, здатності до протистояння агресивним середовищам. Зайве легування підвищує вартість сплаву, у зв'язку з чим цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники повинні задовольняти необхідний рівень. Жаростійка та жаростійка сталь марки ХН45МВТЮБР-ід - це втілення оптимального балансу вартості та якості.

Виробництво

При виробництві труб ХН45МВТЮБР-ід необхідно дотримуватись строгих технологічних норм. Ця сталь виготовляється у відкритій дуговій печі. Прокатка труб здійснюється при температурі 1180 °C на початку процесу, і 900 °C після його завершення. Сталь після деформації охолоджується. Відповідно до першого режиму відбувається охолодження у воді, олії або на повітрі, а за другим режимом охолодження йде за допомогою води з наступною витримкою 4-5 годин. Зварювання труб ХН45МВТЮБР-ід здійснюють за допомогою електродів ЦТ-19. Коло виробляється гарячекатаним методом, з діаметром від 5 до 270 мм, але безліч підприємств-виробників за наявності вимог із боку замовника виходять за межі стандарту. За міцністю коло буває: високою, підвищеною, стандартною.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нержавіючого прокату на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Сплав ХН45МВТЮБР-ід є одним із найпопулярніших типів металопродукції, завдяки невисокій ціні та великій кількості варіацій. Якість продукції гарантується дотриманням всіх технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.