• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дзеркальний лист нержавіючий

Дзеркальний лист нержавіючий

Переваги

Дзеркальний нержавіючий лист має значну корозійну стійкість, що вигідно відрізняє його від чорного металопрокату. До переваг слід віднести дуже привабливий зовнішній вигляд, хорошу технологічність. Він просто монтується, не вимагає тривалого часу на ремонт, заміну, має підвищену зносостійкість. Він широко застосовується всіма сферами промисловості: будівництвом, сучасним дизайном для зовнішнього, внутрішнього оздоблення приміщень, медициною, фармацевтикою. Використовується для виробництва хімічних та харчових ємностей. Незамінний під час роботи у високотемпературному агресивному середовищі. Якщо порівнювати з прокатом чорних металів, то за такої ж міцності нержавіюча сталь має меншу вагу.

Виробництво

Виробництво можливе гарячекатаним та холоднокатаним методом. Товщина холоднокатаного листа 04 - 5 мм. гарячекатаного - 2 - 50 мм, за точністю прокатки лист може бути: підвищеної - А, нормальної - Б точності, а по площинності: дуже високої площинності - ПЗ, високої - ПВ і нормальної - П. Н. Сталевий холоднокатаний лист загального призначення має дві ступеня витягу - глибоку - Г і нормальну - Н; а також на три ступені якості поверхні, а для холодного штампування має чотири ступені якості. Висока якість покриття здійснюється за допомогою холодної прокатки з наступним світлим відпалом та дзеркальним дресируванням. Позначається американською абревіатурою "ВА" відповідно до європейського стандарту EN 10008-2, дзеркальна обробка покриття класифікується як 2R.

Застосування

Дзеркальна сталева поверхня має дуже ефектний вигляд. Вона стала символом сучасного дизайну – стилю хай-тек. Широко застосовується сучасними архітекторами при зовнішній, внутрішній обробці приміщень. Не менш затребуваний такий лист у медицині, фармацевтиці, виробництві хімічних та харчових ємностей. Він витримує високі температури, контакт із агресивним середовищем.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує металопрокат на найвигідніших умовах. Великий асортимент дзеркального нержавіючого листа різних параметрів складі компанії здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях надаються суттєві знижки.