• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Розкочальні кільця з титану

Розкочальні кільця з титану

Виробництво

Гаряче штампування складної форми з мінімальним припуском для механічної обробки, у т. ч. турбінні, компресорні лопатки виробляють за допомогою гідрогвинтових пресів з зусиллям 1600; 2500 тс і горизонтально - кувальної машини зусиллям 630 тс. Розважування виробляється до 10 кілограмів з вуглецевих, легованих сталей. Лінійні розміри у штампувань становлять до 300 мм. Стан розкочування RAW 315/260 і прес зусиллям 4000 тс для кування виробляє цільнокатані кільця вагою до 600 кг, Ø до 2 м і висотою до 300 мм з різних сплавів марок, що деформуються.

Застосування

Вся кільцерозкатна продукція потрібна у виробництві робочих коліс для відцентрових насосів (імпелерів), центрифуг і т. д. для гідрометалургії, нафтохімії. Ця продукція необхідна підшипниковій промисловості потреб ракето-, авіабудування, мало-, великотоннажного суднобудування, автомобільної промисловості, машинобудування.

Постачання

Великий асортимент високоякісних розкочних кілець (розкатні, ковані, пресовані — складних або простих профілів, за кресленнями замовника згідно з ОСТ 1-90084-80, ОСТ 1-90396-81 з конструкційних та титанових сталей) на складі ТОВ «Авек Глобал» та роздрібних покупців. Є кільцеві заготовки:

- В обдирці;

- з припусками ±6-10 мм у «чорновому» вигляді;

- З остаточною термообробкою, в повному комплекті з деталями та всіма видами випробувань, необхідними для виробництва. Рівень механічних властивостей якість ковальських заготовок відповідає вимогам стандарту.

Розкочальні кільця:

- Внутрішній Ø - 200-1790 мм

- Висота - 60-300 мм

- Зовнішній Ø - 340-2000 мм

- Маса поковки - 35-620 кг

Під замовлення пропонуються розкочальні кільця, лиття, штампування за моделями. Унікальна технологія виготовлення заготовок на спеціалізованому устаткуванні. Постачання кілець проводиться в необточеному або обточеному варіанті та повним необхідним комплексом контрольних заходів. Вся партія має сертифікат відповідності вимогам стандартів якості та технічній умові експлуатації, де зазначено номер креслень, найменування деталей, завод-виробник, марка сплаву, механічні властивості деталей, номер плавки, хімічний склад, а також результати додаткових випробувань: пневмовипробувань або гідровипробувань. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується на продажу жароміцних та нержавіючих сплавів. Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні властивості, оформити замовлення, ви можете зв'язавшись із найближчим офісом нашої компанії. Пропонуємо титанові сплави зі складів в Україні та Росії з доставкою по СНД та за кордон. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.