• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Смуга мідна

Смуга мідна

Переваги

Мідна смуга відрізняється дуже високою корозійною стійкістю. Вона пластична, добре проводить тепло та електрику. Вона недорога, доступна для будь-яких видів паяння та зварювання, дуже легко гнеться, ріжеться, свердлиться. Працездатність при значних перепадах температури заслуговує на окрему увагу. Простота монтажу, естетичність зовнішнього вигляду, тривалий термін служби відповідають найсуворішим російським та зарубіжним нормам. Все перераховане вище робить мідні смуги виключно вигідними при використанні. У разі потреби для покращення технічних якостей у виробництві застосовується додаткова термообробка та легування.

Виробництво

Мідна смуга - суцільний профіль прямокутного перерізу виробляється з міді або її сплавів методом холодної деформації на прокатних станах. Виготовлення нормує ГОСТ 495-92 з міді марки М1, М2 та М3 з допусками за хімічним складом у межах ГОСТу 859-2001. Відбір проб контролю хімічного складу виконується відповідно до ГОСТ 24231–80 . Готові смуги мають прямокутного перерізу з рівним обрізанням без підгинів кромок і чисті поверхні без задирок. Для зміцнення застосовується теплова обробка. За допомогою відпалу підвищуються такі якості як оброблюваність матеріалів різаннями та пластичність при обробці деформацією, а хорошу твердість забезпечують холодна деформація. Тверді та м'які смуги мають кожна свою перевагу та сферу застосування.

Застосування

Така смуга служить для створення провідникових елементів та покрівельного матеріалу. З неї виготовляються декоративні конструкції, духовий інструмент, кліматичне обладнання. Смуга мідна служить напівфабрикатом для подальшої обробки, вона дуже потрібна в електротехніці, у будівництві та машинобудуванні.

Товщина смуги, мм Ширина смуги, мм Ціни на смуги мідні, за кг
Мідні смуги марки М1 тверді та м'які
3 ÷ 12 20 ÷ 120 договірні
Мідні смуги марки М3 тверді та м'які
3 ÷ 12 20 ÷ 120 договірні

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» постачає широкий асортимент мідного прокату за оптимальною ціною. Вибір задовольнить будь-якого замовника. Замовити та купити мідну смугу будь-яких параметрів можна через наше найближче представництво або через Інтернет-сайт компанії. Постачання смуг у відрізках або рулоні мірних та кратних мірних довжин нормальної точності виготовлення та міцності зі стандартним оздобленням поверхні. Висока якість гарантується суворим дотриманням технологічних норм виробництва. Упаковка, зберігання, транспортування та тимчасовий протикорозійний захист здійснюється відповідно до ГОСТ 18690-82 . Терміни виконання замовлень мінімальні. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. За оптових замовлень діє гнучка система знижок.