• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Аркуш, стрічка incotest®

Аркуш, стрічка incotest®

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами листовий металопрокат – лист та стрічку – який виготовлений з нікелевого сплаву марки INCOTEST®. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем

Склад та застосування

Сплав, що розглядається, входить до групи багатокомпонентних сплавів нікелю з важкими металами — хромом, молібденом, кобальтом, а також з додатковим легуванням титаном. Є одним із численних металевих сплавів, які продаються під торговою назвою AE Alloys™. Сплав відрізняється високим ступенем хімічної чистоти, і реалізується у вигляді металевого порошку, субмікронного порошку та нанорозмірних мішеней, які призначені для напилення та тонкоплівкового осадження з парової фази (CVD), або для фізичного осадження з парової фази (PVD). Сплав широко використовується як прецизійний пружинний матеріал у годинниковій промисловості. Всі форми сплаву INCOTEST® придатні для застосування у хірургічних імплантатах завдяки високому модулю пружності сплаву, стійкості до втоми, механічної міцності та корозійної стійкості.

Деякі із застосувань хірургічного імплантату включають різні стенти, хірургічні затискачі, ортопедичні кабелі, фільтри порожнистої вени, ортодонтичні прилади і провідники провідників кардіостимуляторів.

Хімічний склад сплаву INCOTEST® представлений у таблиці:

Елемент Вуглець Хром Нікель Кобальт Вольфрам Титан Залізо
Відсотковий вміст у сплаві Не більше 0,2 19…21 28…32 36…40 4…7 3…5 Решта

Примітка. За бажанням замовника сплав INCOTEST® може поставлятися з додаванням не більше ніж 0.5% ніобію.

Купити за економічно вигідними цінами від виробника лист або стрічку, які виготовлені з корозійно-стійкого нікелевого сплаву марки INCOTEST®. Постачальником забезпечується своєчасна доставка прокату в будь-яку точку, яку встановлює клієнт.

Властивості

Компанія American Alloys виробляє сплав INCOTEST® за власними технічними умовами, тому деякі експлуатаційні параметри сплаву належать до закритої комерційної інформації. Доступні такі дані:

Щільність, кг/м 3 - 8250;

Температура плавлення, 0 С - 1315 ... 1370;

Питома теплоємність у діапазоні температур 20…100 0 З, кДж/кгград — 452;

Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 11,2;

Коефіцієнт теплового розширення в діапазоні температур 12 ... 930 С, мкм / град - 12,1;

Межа тимчасового опору, МПа - 8604

Відносне подовження під час розширення, % — 5…10.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника лист та стрічку, виготовлені з багатокомпонентного залізо-нікель-хром-кобальтового сплаву INCOTEST®. Постачальником провадиться негайна доставка продукції до будь-якого пункту. обумовлений замовником.