• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Срібний припій Прс

Срібний припій Прс

Актуальність

При виготовленні срібного припою до складу додають частку міді, одночасно з оловом, кадмієм, та деякими іншими елементами, які підвищують якість паяння срібного припою. За допомогою такого припою вдається одержати з'єднання металів високого рівня якості. Крім того срібний припій має відмінну здатність витримати вплив багатьох негативних факторів, зберігаючи при цьому свої якості.

Припій hts

Використання припою hts ефективно під час виконання робіт з алюмінієм методом паяння. Цей припій дозволяє зробити роботи, не вдаючись до використання флюсу. Загальноприйнято відносити припій hts до розряду новинок. У зв'язку з тим, що алюміній має дуже незвичайні характеристики, то припій hts 2000 здатний забезпечити отримання найбільш якісного шва. Припій hts 2000 відносять до ряду досить затребуваних припоїв. Він значно полегшує роботу з таким непростим металом як алюміній. Використання такого припою потребує лише пропанового або кисневого пальника.

Купити за вигідною ціною

На складі компанії ТОВ «Авек Глобал» у широкому асортименті в наявності та на замовлення легкоплавкі сплави різних марок за найбільш оптимальними цінами. Величезний вибір припоїв задовольнить кожного замовника. Здійснити замовлення можна через представництво чи Інтернет-сайт ТОВ «Авек Глобал». Якість гарантуємо повним дотриманням технології у виробництві. Термін виконання замовлення мінімальний. Оптові покупці одержують вигідні знижки.