• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Магнітно-тверді сплави

Магнітно-тверді сплави

Купити різні магнітно-тверді сплави вітчизняного чи зарубіжного виробництва за доступними цінами від виробника пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником провадиться своєчасне відвантаження продукції за будь-якою адресою, вказаною споживачем.

Загальні відомості

Магнітно-тверді матеріали призначені виготовлення постійних магнітів. Їх особливість – високі значення наступних магнітних характеристик:

Коерцитивна сила;

Залишкової намагніченості;

Магнітної проникності;

Залишкової магнітної індукції;

Енергії, що віддається у простір;

Коефіцієнта опуклості кривої намагнічування.

При цьому дані сплави повинні мати достатню механічну міцність, хорошу оброблюваність, а також незначну залежність усіх вищеперелічених параметрів від робочих зовнішніх температур. Будучи джерелами постійних магнітних полів, магнітно-тверді сплави використовуються в різній радіоелектронній апаратурі, в системах автоматизації та механізації технологічних процесів, у відео- та звукозаписній техніці, вимірювальній техніці та мікроелектроніці.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за економічно вигідними цінами виробника різні марки магнітно-твердих сплавів у широкому сортаменті профілів та марок. Постачальником гарантується оперативна доставка продукції до будь-якої точки, що визначається клієнтом.

Огляд найпоширеніших магнітно-твердих сплавів

Неодимові боро-залізні магніти є постійними магнітами зі сплаву неодиму, заліза і бору з утворенням кристалічної структури Nd 2 Fe 14 B. Вони є найсильнішим типом постійного магніту, і застосовуються в двигунах, жорстких дисках і магнітних кріпленнях. Працездатність таких сплавів зберігається до температур 250 0 С. Недолік - мала антикорозійна здатність.

Магніти зі сплаву самарію та кобальту мають більш високі температурні характеристики та більш високу коерцитивність. Однак сплав

SmCo є тендітним, і схильний до розтріскування та сколів. Для покращення експлуатаційних характеристик сплав додатково легують цирконієм та гафнієм. Сплави самарію з кобальтом стійкі до окислення і зберігають свою працездатність до температур 300 0 С.

Alnico відноситься до залізних сплавів, що складаються із заліза, алюмінію, нікелю та кобальту (іноді додаються також титан та мідь). Сплави Alnico є феромагнітними, високою коерцитивністю, і використовуються для створення постійних магнітів. Максимальна температура використання таких сплавів – 550…600 .

Вони відносно легко розмагнічуються і добре опираються окисленню.

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами різні марки магнітно-твердих сплавів. Постачальником забезпечується негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.