• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Вм1 лист, пруток молібденовий

Вм1 лист, пруток молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток марки ВМ1 за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ дозволяє широко застосовувати молібден та його сплави Молібден незамінний, як легуючий елемент, що має властивість підвищувати міцність, а також стійкість до корозії. Молібден відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до температурних перепадів (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Застосування

Сплав ВМ1 деформується з невисокими пластичними властивостями. Застосовується : для пресованих прутків; деталей авіабудування; високотемпературних нагрівачів; електроконтактів, перемикачів та вимикачів телефонних реле, елементів ламп розжарювання, контактів та тоководів у ртутних вимикачах; насадок для лиття під тиском та безперервного лиття алюмінію, латуні, сірого чавуну та сталі; колекторів випромінювача та електродів великих ядерних термоемісійних перетворювачів; емітерів та інших деталей ТЕП; злитків-заготівель діаметрами 97 і 91 мм, отриманих переплавом злитків-електродів електронно-променевої виплавки у вакуумній дуговій печі, та використовуються для виготовлення деталей спеціального призначення .

Постачання, ціна

Купити молібденовий лист, пруток марки ВМ1 у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток будь-якої марки за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.