• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Куніаль - CuNiAl дріт, коло, лист, стрічка

Куніаль - CuNiAl дріт, коло, лист, стрічка

Загальна характеристика

Назва сплаву куніаль походить від наступних хімічних елементів: міді (Cu), нікелю (Ni) та алюмінію (Al). Цей сплав має високу корозійну стійкість, пружність та високу міцність у морській воді та атмосферних умовах. Куніаль має дві марки: (МНА 1З-З) куніаль А. У ньому міститься 2, З-З, 0% Al та 12-15 відсотків Ni + Co; (МНА 6-1,5) куніаль Б, в якому міститься 1,2-2,8% Al та 5,5-6,5% Ni + Co.

Куніаль-А МНА 13-3

Основні компоненти Al% Fe% Mn% Pb
Су Ni + З
Основа 12-15% 2.3-3% 1% 0,5% 0,002%

Куніаль-Б МНА 6-1,5

Основні компоненти Al% Fe% Mn% Pb
Су Ni + З
Основа 5,5-6,5% 1.2-2,8% 0,5% 0,2% 0,002%

Основні якості

Його хімічні властивості близькі до властивостей мельхіору (марка МН19) та нейзильберу. Після термообробки метал зміцнюється. Загартування проходить при температурі 900-1000°С у воді, а старіння при t° 500-600°С. При низькій температурі сплав зберігає свою пластичність та міцність. Він не іржавіє у воді. У марки куніаль Б тимчасове опір розриву в зістареному стані при кімнатній температурі становить 638 МПа, яке поперечне звуження — 50%. Коли температура знижується до -180 ° С опір досягає 700 МПа. Куніаль переплавляють при t 3200 °C.

Виробництво

Сплав, А і Б виробляють у вигляді прутків, які пресують у вигляді круглих злитків та смуг, щоб виготовити деталі необхідного розміру та щільності. Куніаль обробляють тиском лише у гарячому стані. У цьому сплаві, крім основних елементів, також присутні ряд домішок (кремній, свинець, вуглець, сурма та інші). Мідно-нікелеві сплави мають щільно упаковану кристалічну решітку. Під час сплавлення утворюється твердий розчин. Його легко обробляти. Він добре ріжеться, штампується, полірується. Коли збільшується відсоток нікелю в сплаві, то зростає також корозійна стійкість, але, крім цього, знижується електропровідність. Цей склад підходить для створення елементів, які мають високий електричний опір.

Застосування

Куніаль застосовується, щоб виготовити деталі спеціального призначення, які мають високу міцність і високий рівень корозійної стійкості, наприклад, у суднобудуванні. Його також використовують для виготовлення радіотехніки, пружин, гребних гвинтів, виготовлення медичного інструменту та інших електротехнічних елементів. Він має високу морозостійкість, його застосовують у кріогенній техніці. Куніаль А застосовується в деталях, у яких висока міцність, куніаль Б використовується для виготовлення пружних елементів і пружин.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" є багато видів мідних сплавів за прийнятними цінами. Асортимент не залишить без вибору жодного клієнта. Замовити та купити різні сплави ви можете через наше представництво або в інтернет-магазині компанії. Якість дотримується за всіма технологічними нормами виробництва. Витрати часу на реалізацію замовлення мінімальні. Ціну уточнюйте. Це залежатиме від того, скільки ви замовите, та додаткових умов постачання. Якщо замовляти гуртом, то діє гнучка система знижок.