• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло нікелеве НП2 - нікель 200

Коло нікелеве НП2 - нікель 200

Загальна характеристика

За своїми властивостями нікель є дуже твердим, в'язким та ковким металом. Він легко полірується, адже недаремно ювеліри першими оцінили його якості. Нікелевий пруток на повітрі при звичайній температурі покривається оксидною захисною плівкою, що оберігає його від корозії. Він здатний витримувати вплив газоподібного, рідкого агресивного середовища при температурі до 850 °C. Різні види обробки НП-2 дроту можливі завдяки його пластичності. Він доступний прокатці, точенню, волочению, штампуванню, зварюванню та ін. Єдиний недолік - це домішка сірки, здатна утворювати на поверхні нікелевих виробів сульфідну плівку, роблячи метал більш ламким, крихким при високих температурах.

Виробництво

Сплав НП-2 складається із чистого нікелю з невеликою кількістю домішок. Він є незамінним в електровакуумному та спеціальному машинобудуванні. Заготовку одержують за допомогою переплавлення нікелевих відходів. Маркування «Н» має на увазі сам нікель, а «П» означає напівфабрикат. Цифрами позначено вміст сплаву кремнію, міді, заліза, сірки, марганцю, вуглецю. Найбільш популярними є вироби марок Н-1 НП-1 НП-3

Хімічний склад
Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
основ. ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 по 0,02

Коло має такі параметри:

-Тягнутий немірний 1,5 - 4 м;

-катаний 1 - 3 м і діаметром не більше 60 мм;

-Катаний 0,7 - 1,4 м і діаметром більше 60 мм;

-вимірної довжини, а також довжини, кратної мірної, в межах немірної, допуск відхилення становить не більше 15 мм у напрямку збільшення довжини.

Вимоги до якості

У виробництві застосовуються марки Н1, Н3, напівфабрикатні НП-2, 3 і крем'янистий Ni - НК 0,2. Коло НП-2 повинно мати чисту та гладку поверхню, не містити тріщин та бруду. Дефекти, що утворилися на поверхні, за розміром не повинні перевищувати допустимі відхилення. Коло буває лише прямим. Ступінь допустимої кривизни необхідно вимірювати за допомогою множення довжини дроту на всю ступінь кривизни в кожному конкретному місці виробу. Залежно від виду напівфабрикату, його механічні властивості повинні витримувати необхідний тиск від 370 до 440 МПа. У місцях зламу пруток не повинен мати сторонніх включень або порожнеч, а краї зрізу повинні бути рівними.

Використання

НП-2 коло застосовується для виготовлення деталей, що експлуатуються за високих температур, механічних навантажень в електровакуумному та спеціальному машинобудуванні, нафтохімічній, хімічній галузі, приладобудуванні, електрохімії, виробництві катодів, анодів. Металурги за допомогою кола НП-2 здійснюють легування сплавів, що містять нікель.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевого кола із сплаву НП-2 на складі ТОВ «Авек Глобал» здатне задовольнити будь-якого замовника. Якість продукції гарантується абсолютним дотриманням технологічних норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.