• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Спіраль вольфрамова

Спіраль вольфрамова

Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамову спіраль за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Вольфрам - найтугоплавкіший метал, температура плавлення якого становить +3422°C. Вольфрамова спіраль, нитка має високу жаростійкість, мінімальний температурний коефіцієнт розширення, високий модуль стиснення/розтягування, високий опір повзучості, високий електричний опір, хорошу теплопровідність.

Виробництво вольфрамової спіралі (ГОСТ 18903-73)

Марка Стан поверхні Група Застосування
ВА Чорна А Спіралеподібні підігрівачі та катоди для електронних приладів та пружини для напівпровідникових пристроїв. Спирали лампи.
ВА Чорна підвищеної технологічності АТ Катоди та підігрівачі, прямонакальні катоди в спіральних конструкціях з фактором керна 1 - 2,2
ВА Чорна підвищеної жароміцності АЕ Спіральні прямонакальні підігрівачі та катоди з робочою температурою або температурою термічної обробки понад 2000°С

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити вольфрамову спіраль у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамові спіралі будь-якої марки в асортименті за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.