• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН68ВКТЮ - ЕП578 лист, коло, дріт

ХН68ВКТЮ - ЕП578 лист, коло, дріт

Особливості легування

Сталь ХН68ВКТЮ-ви (ЕП578-ві) — жароміцна марка, яка у своїй основі містить 68% нікелю, на другому місці за вмістом — хром, решту об'єму займають мідь, вольфрам, алюміній, титан. Мета легування полягає у підвищенні технологічних властивостей виробів: жароміцності та жаростійкості, здатності до протистояння агресивним середовищам. Зайве легування підвищує вартість сплаву, у зв'язку з чим цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники мають задовольняти потрібний рівень. Жаростійка та жаростійка сталь марки ХН68ВКТЮ-ві - це втілення оптимального балансу вартості та якості.

Виробництво

Виплавка сталі здійснюється у відкритій дуговій печі. Прокатка проводиться при температурі 1100 °C на початку процесу, і 800 °C після його завершення. Сталь після деформації охолоджується. Відповідно до першого режиму відбувається охолодження у воді, олії або на повітрі, а за другим режимом - охолодження відбувається за допомогою води з наступною витримкою виробів 4-4,5 години. Пруток і коло зі сталі ХН68ВКТЮ-ви виробляються гарячекатаним методом і за допомогою калібрування - для надання виробам точного зовнішнього діаметра. Зварювання сталі ХН68ВКТЮ-ві здійснюють за допомогою електродів КТІ-762.

Застосування

Жароміцні сплави такого типу широко застосовуються у виробництві різних напівфабрикатів. Найпопулярнішими є труби, коло, пруток. Вони застосовуються в енергомашинобудівній галузі (виготовлення машин та обладнання для енергетики), в ракетно-космічній та авіаційній техніці. Показник жароміцності - це здатність сплаву протистояти механічним напругам за певний проміжок часу при температурі вище 600 °C. Кола та труби зі сплаву ХН68ВКТЮ-ви розраховані на експлуатацію при температурі близько 1050 °C. При створенні в своєму будинку затишку і тепла, багато хто встановлює каміни, які потребують жаростійких димарів, стійких до погодних капризів. Без жаростійких труб не обійтися і в промисловому виробництві. Шви в цьому випадку повинні мати ті ж вимоги до жаростійкості і жароміцності, і залежать від вибору зварювальних матеріалів, режимів зварювання, наявності термообробки після закінчення процесу.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нержавіючого прокату на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Сплав ХН68ВКТЮ-ві є одним із найпопулярніших типів металопродукції, завдяки невисокій ціні та великій кількості варіацій. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія пропонує систему гнучких знижок.