• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло, пруток ХН60ВТ - ЕІ868

Коло, пруток ХН60ВТ - ЕІ868

Коло зі сплаву ХН60ВТ має високу міцність і надійність. Як і інші хромонікелеві сплави, призначається для виробництва деталей, які експлуатуються за високої температури (не вище 850ºС) в агресивних хімічних середовищах. Через високий вміст нікелю, хрому, механізми та деталі, виготовлені з даного сплаву, мають високу корозійну стійкість, забезпечуючи підвищену надійність обладнання. Такі властивості сплаву ковкість, питомий опір та інші якості змінюються залежно від температури.

Хімічний склад ХН60ВТ (у відсотках).
Ni Cr Fe W Ti Mn Si Al Ca З S P
до 63,2 до 26,5 до 4 13-16 0,3-0,7 до 0,5 до 0,8 до 0,5 до 0,05 до 0,1 0,013 0,013

Хімічний склад сплаву регламентований ГОСТ 5632-72 . Цей сплав виплавляється у відкритих електричних печах, що забезпечує мінімальний вміст непотрібних домішок.

Властивості кола ХН60ВТ

Коло має коефіцієнт лінійного розширення, що дорівнює 13,7 (1/град К). Щільність металу 8,16 г/см³. Механічні властивості кола змінюються залежно від температури. Наприклад, при температурі в діапазоні 20 - 1000 С опір виробів на вигин буде становити 520 - 60 Н / кв. мм. Сплав має коефіцієнт теплопровідності в інтервалі 15,9 - 23,4 Вт/(м град К). Ця сталь, завдяки своєму хімічному складу, має високу зварюваність, яка дозволяє виробляти різні конструкції без використання спеціального технологічного обладнання, а також без додаткової термічної обробки після закінчення зварювальних робіт.

Коло марки ХН60ВТ при підвищених вимогах до конструкцій вузла або механізму, піддається такому виду термічної обробки, як нагрівання до темп. Така термічна обробка сприяє нормалізації внутрішніх напруг у сплаві та збільшенню характеристик міцності деталей.

Поверхня кола не піддається окисленню при тривалій експлуатації та високій температурі. Таке коло пластичне і має стійкість до окисної атмосфери, до атмосфери аміаку та азоту. Однак основний його недолік у тому, що він не має стійкості в атмосфері сірчистих сполук та сірки. Коло має високу вартість, через дорожнечу основного компонента - нікелю.

Використання

Вдале поєднання компонентів сплаву, дозволяє використовувати коло ХН60ВТ у різних сферах промисловості. Завдяки хімічній стійкості та міцності, його широко застосовують у нафтохімії для виробництва збірних зварних конструкцій аміачного синтезу. Коло ХН60ВТ здатне забезпечити безвідмовну та тривалу роботу обладнання при робочій температурі не вище 850 °C під високим тиском. Також коло ХН60ВТ використовують у металургії для деталей печей та в енергетичному машинобудуванні, на електростанціях.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує коло стандартних та нестандартних розмірів із жароміцних хромонікелевих сплавів за доступною ціною. Вона формується з урахуванням технологічних особливостей виробництва, без включення додаткових витрат. У нас є різна продукція для масштабних виробництв. Ми пропонуємо хороші умови для оптових та роздрібних покупців. На нашому сайті Ви знайдете найсвіжішу інформацію. Наші консультанти завжди готові відповісти на питання, що виникають. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.