• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Рідкісні метали в прокаті

Рідкісні метали в прокаті

Види металопрокату

Металопрокатом вважаються металеві вироби із кольорових або чорних металів, які за допомогою спеціальних верстатів прокочуються холодним або гарячим чином до необхідних параметрів. Матеріалом для виробів може стати алюміній, сталь, титан, мідь, вольфрам і т.д. Складність технології виробництва, а також собівартість при цьому буде абсолютно різною. Є велика кількість підвидів прокату: фасонний, трубний, листовий, сортовий.

Вибір

Сортовий металопрокат зазвичай має круглий або овальний поперечний переріз скатаного металу. Фасонний прокат відрізняється від сортового тим, що перетин більш складний. А листовий металопрокат є листами з різних металів, різних типорозмірів. Найчастіше застосовуваним представником металевого прокату вважається профнастил. Завдяки своїм якостям цей вид металопрокату застосовується як для внутрішньої, так і зовнішньої обробки. Труби належать до трубного металопрокату. Розрізняють два види труб: 1) безшовні; 2) зварні. Часто застосовується так званий декоративний вид металопрокату - литі частини або елементи, які використовуються для обробки арок, огорож, альтанок та ін. Також металопрокат можна розрізнити за сферою його використання. У будівництві, наприклад, велике застосування знайшла оцинкована сталь, а в суднобудуванні авіації використовуються особливі види прокату.

На сьогоднішній день технологія металопрокату використовує нові більш прогресивні розробки. Його можна купити за дуже доступною ціною. Він застосовується майже у всіх сферах: у важкій промисловості, сільському господарстві, нафтопереробній промисловості, побуті. Метал вважається найоптимальнішим матеріалом, завдяки своїм незаперечним якостям.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» - найширший асортимент металопрокату за оптимальними цінами. Наші фахівці готові відповісти на будь-які питання та допомогти при виборі необхідних матеріалів, на першу вимогу нададуть всю необхідну інформацію про продукцію, вартість та терміни доставки. Ціни залежать від обсягу постачання та додаткових умов. За оптових замовлень надаються знижки. Купуючи продукцію компанії "Авек Глобал", Ви знайдете гідного партнера.