• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба корозійно-стійка

Труба корозійно-стійка

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника труби, виготовлені з корозійностійких сталей. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Корозійностійкі труби виготовляються з нержавіючих сталей, які містять у своєму складі підвищений відсоток хрому та нікелю. При експлуатації в умовах підвищених температур до таких сталей додають титан, алюміній і молібден.

Сталі такого складу успішно протистоять екстремальним впливам навколишнього середовища на труби: наявність кислотних домішок у повітрі, а також води та інших факторів. Корозійностійкі труби відрізняються структурною стабільністю та механічною міцністю, а також підвищеною ударною в'язкістю.

Актуальність застосування

Труби з корозійностійких сталей використовуються для будівництва нафто- та газопроводів. Вони знаходять застосування в продуктопроводах харчової та хімічної промисловості, а також використовуються при виготовленні трубопроводів живлення води, що містить хлориди.

Труби, виготовлені з корозійно-стійких сталей, повинні протистояти наступним видам корозії: контактної, гальванічної, міжкристалітної, корозії розтріскування та точкової.

Хімічний склад

Відмінні риси сталей, з яких виробляються корозійностійкі труби:

Невеликий відсоток вуглецю (забезпечує хорошу зварюваність);

Не менше 8...10% хрому;

Не менше 1.5...2% нікелю;

Знижений вміст кремнію та марганцю (до 1…1,5%);

Мінімізація металургійних домішок - фосфору та сірки (до 0,040%).

Труби з корозійностійких сталей можуть містити кілька зв'язаного азоту (до 0,08 ... 0,12%).

Фізико-механічні властивості

Визначаються технологічним призначенням труб. Характерні риси — досить висока міцність, підвищена в'язкість руйнування, середні значення твердості, висока щільність, мінімальна схильність до температурного розширення.

Технологічні особливості обробки та сортамент

Труби з корозійно-стійких сталей випускаються в широкому асортименті марок і профілів. Вони виготовляються технологіями гарячої/холодної прокатки та екструдування.

Майже всі марки корозійно-стійких сталей мають обмеження по зварюваності, після зварювання готові вироби необхідно піддавати відпалу.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати корозійно-стійкі труби будь-якого сортаменту та розмірів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.