• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба жаростійка жаростійка

Труба жаростійка жаростійка

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує за доступними цінами від виробника трубу, виготовлену з жаростійких сталевих сталей Гарантується своєчасна доставка металопродукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Труби із жаростійких марок стали використовуються у тих випадках, коли критичне значення для працездатності виробу має підвищена температура. Жароміцні та жаростійкі стали зносостійкі та виявляють підвищену стійкість до великих коливань температури, які можуть відбуватися у трубопроводах. Характеристики жаростійкої сталі включають корозійну стійкість, опір повзучості, стійкість до окислення і знижену крихкість у середовищі, що відновлює, причому при постійному впливі надзвичайно високих температур.

Актуальність застосування

Промислові застосування труб, виготовлених із жаростійких та жаростійких сталей, включають димо- та газовідвідні труби нагрівальних печей, труби теплообмінних агрегатів та установок для спалювання, де температура може досягати 1100 °C.

Хімсклад жароміцних сталей, що використовуються для виробництва труб

Обов'язковим компонентом таких матеріалів є нікель і титан, які забезпечують необхідні для довготривалої експлуатації температурні характеристики. Більшість популярних жароміцних сталей, які зазвичай зустрічаються в нафтогазовій та нафтохімічній промисловості, мають у своєму складі оптимальне відсоткове поєднання хрому (забезпечує відмінну корозійну стійкість сталі) та молібдену (для більшої міцності на розтягування та термостійкості),

Фізико-механічні властивості

Особливостями фізико-механічних властивостей жаростійких та жаростійких труб є:

Максимальні значення питомої теплоємності в експлуатаційному діапазоні температур;

Мінімальні значення коефіцієнта теплопровідності, що мало змінюються зі зростанням робочої температури виробу;

Найменші зміни у значеннях коефіцієнта теплового розширення;

Достатні значення межі тимчасового опору (особливо під час прокачування в'язких середовищ);

Високі значення межі плинності матеріалу;

Висока твердість;

Підвищені значення ударної в'язкості.

Технологічні особливості

Виробники труб із жаростійких та жаростійких сталей постачають вироби у широкому асортименті безшовні та зварних труб. Матеріал таких виробів має відрізнятися гарною зварюваністю.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати труби із жароміцних та жаростійких марок сталей у широкому асортименті марок та профілів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.