• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Ніхромова сітка ткана

Ніхромова сітка ткана

Сітка ткана ніхромова

Кожен бачив москітну сітку із полімерних матеріалів. Але якщо замість капронових ниток використовувати ніхромовий дріт (сплав нікелю з хромом, який зазвичай використовується для нагрівальних елементів електроприладів), то вийде ткана ніхромова сітка.

Виробництво

Для виробництва зазвичай використовують дріт від 0,8 мм марок Х20Н80 і Х15Н60 залежно від сфери застосування.

Хімічний склад металу Х20Н80.

Ni Cr C Fe Al Mo Mn N P S Si Ti
72,65-79,1 20-23 ≤0,1 ≤1,5 ≤0,2 --- ≤0,7 --- ≤0,035 ≤0,03 0,9-1,5 ≤0,3

Хімічний склад металу Х15Н60.

Ni Cr C Fe Al Mo Mn N P S Si Ti
55-61 15-18 ≤0,15 17,3-29,3. ≤0,2 --- ≤1,5 --- ≤0,035 ≤0,02 0,8-1,5 ≤0,3

Ніхромова ткана сітка виготовляються також як тканина на ткацькій фабриці. На вигляд плетіння розрізняють галунне, саржеве, полотняне. У першому випадку дротяні нитки основи (що йдуть уздовж полотна) товщі дротів качка (поперечних), причому останні розташовуються впритул один до одного. При цьому виходять нульові осередки. Саржеве плетіння має на увазі вплетення кожного третього дроту в полотно. У полотняного чергуються дроти основи та качка. До кожного конкретного випадку застосування використовують відповідний спосіб плетіння. Поставляється зазвичай у рулонах 1 - 2 метрової ширини.

Переваги

Висока термостійкість, корозійна стійкість, високий електричний опір. Термостійкість визначає застосування даного матеріалу як підкладки при термообробці металів, такий як загартування, відпустка, нормалізація. Слід зазначити також криптостійкість - стійкість до деформації під дією високих температур. Це особливо важливо у виробництві кераміки, спікання якої відбувається при сильному нагріванні. Максимальна температура використання ніхромових сіток досягає 1500 °C.

Застосування

Залежно від способу плетіння, товщини дротів і розміру сіток сіток застосовуються як фільтруючі елементи для газів або рідин при високих температурах. Послідовно розташовані сита полотняного плетіння в порядку зменшення величини осередків дозволяють проводити фракційний поділ сипучих мас, робити відповідний аналіз. Незамінні сита з ніхрому під час виробництва азотної кислоти. З них виготовляють каталізатори при багатоступінчастому циклі виробництва. Ніякий інший матеріал не може бути використаний як сітчастий нагрівальний елемент при t° 1200 °C у повітряному середовищі. Цей матеріал унікальний. Розвиток технологій постійно розширюватиме область його застосування.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови постачання. На складі компанії представлений найширший асортимент тканих сіток. У нас ви знайдете те, що вам потрібно. Персональний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір, відповість на всі питання та знайде взаємне рішення. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте можливість заощадити гроші та дорогоцінний час, оскільки нашу продукцію можна придбати за дуже вигідною ціною. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Весь товар сертифіковано. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.