• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Шестигранник нержавіючий

Шестигранник нержавіючий

Загальна характеристика

Шестигранник з нержавіючої сталі є напівфабрикатом сортового прокату, чий поперечний переріз утворює геометричну форму з шістьма однаковими гранями. Виробляють із жароміцної сталі, стійкою до корозії. Завдяки інноваційним технологіям, з'явилася можливість досягти високої зносостійкості, міцності виробів, можливості витримувати тривалі навантаження, вплив агресивних газів, рідин та перепади температур. Виняткові характеристики міцності дозволяють застосовувати шестигранник у виробництві комплектуючих деталей для вантажного, легкового транспорту, у виготовленні кріпильної арматури (болти, гайки). Важко уявити без нього харчову, хімічну та машинобудівну галузі. Він має кілька видів поверхні: дзеркальну, шліфовану та матову. Кожен із них застосовується у своїй галузі. Наприклад, дзеркальна поверхня ефектно виглядає у дизайні приміщень, створенні металевих декоративних конструкцій.

Використання

Шестигранник з корозійностійкої марки 10x17н13м2т, має особливу стійкість до перепаду тисків, дії високотемпературного оточення, насиченого іонами хлору. Без нього не обходиться хімічна та харчова промисловість, де особливо важливою вимогою є стійкість до дії агресивних агентів та корозійна стійкість.

Титановмісна марка 12x18н10т належить аустенітному класу. Головною її перевагою є висока пластичність та висока ударна в'язкість. Такий матеріал застосовують за температури до 600 °C. Однією з важливих властивостей є його стійкість до кислот середньої концентрації та органічних розчинників. Першорядним значенням для галузей, де необхідні надійні матеріали, що мають тривалий термін експлуатації, є поєднання міцності та зносостійкості. Шестигранник високолегованої марки 20x23н18 має жаростійкість і стійкість до корозії, завдяки чому застосовується в багатьох галузях.

Сортамент

За точністю прокатки сортовий прокат може бути: підвищеної та звичайної точності. За розміром - на немірної, мірної та кратної довжини. За хім. складу може бути - якісним та високоякісним. За видом виробництва кований, калібрований та гарячекатаний. За рівнем кривизни - перший і другий клас.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується з продажу металопрокату з будь-яких сплавів. Пропонуємо шестигранник зі складів у Росії та Україні з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.