• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Котельня та пружинна сталь

Котельня та пружинна сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити котельну та пружинну сталь за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика пружинної сталі

Для досягнення більш високих експлуатаційних характеристик використовують сталі, леговані кремнієм, хромом та ванадієм. Характерною ознакою ресорно-пружинних сталей є наявність у них вуглецю від 0,5% до 0,8%. У таких сталей висока межа плинності, що забезпечує високі пружні властивості. Це досягається загартуванням з наступним середнім відпусткою. Температура відпустки повинна вибиратися в межах 350-500 ° С (іноді, залежно від складу та призначення може доходити і до 600 ° С). Крім того, вони повинні мати високу межу витривалості та міцності. Пластичність цих сталей має бути зниженою (5-10% щодо відносного подовження і 20-35% щодо відносного звуження). Це з тим, що у ресорах і пружинах не допустима пластична деформація.

Технічна характеристика котельної сталі

Задовільна жаростійкість, високий опір повзучості та тривала міцність; пластичність за умов тривалого навантаження; стійкість проти утворення окалини, водяної та парової корозії; стійкість при повторних навантаженнях; мала схильність до старіння, графітизації та сфероїдизації. Найчастіше використовують вуглецеві марки перлітного та аустенітного класів.

Постачання, ціна

Купити котельну та пружинну сталь за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити котельну та пружинну сталь за оптимальною ціною оптом або в роздріб.