• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Холоднокатаний нержавіючий лист

Холоднокатаний нержавіючий лист

Виробництво

Холоднокатаний лист відноситься до нержавіючого тонколистового прокату. Відповідно до ГОСТ товщина його має перевищувати 3,9 мм, а стандартна ширина становить понад 500 мм. Поверхня може бути шорсткою, глянсовою або матовою. Для холодного штампування, прокату беруться маловуглецеві марки сталі. Холоднокатані листи виробляються трьох груп якості - високої обробки, підвищеної та особливо високої обробки.

DIN ASTM EN Поверхня
n (IIIc) 2B 2 B термооброблена, холоднокатана, травлена Матове дзеркало
c2 (IIa) 1 1 D термооброблена, гарячекатана, травлена гарячекатана
M (IIId) BA 2 R з випалом у вертикальній печі, холоднокатана, з розчином аміаку Дзеркальна

Переваги

Холоднокатаний нержавіючий лист має високу корозійну стійкість, чим вигідно відрізняється від чорного металопрокату. До переваг слід віднести дуже привабливий зовнішній вигляд нержавіючої сталі, високу технологічність. Такий лист тривалий час не вимагає ремонту або заміни, має підвищену зносостійкість, стійкість до високих температур і агресивних середовищ. За тієї ж міцності він має меншу вагу, ніж вироби з чорного металу.

Основні якості

Холоднокатаний нержавіючий лист марки 08Х18Н10 виготовляється з високоякісної сталі, стійкої до дії високих температур та корозії. Може експлуатуватися в жорстких умовах промислових агресивних середовищ, завдяки чому важко замінити хімії, нафтохімії. Працездатний у дуже широкому температурному діапазоні майже у будь-якій індустріальній галузі. Споживачів приваблює крім інших якостей - його відмінна зварюваність, яка не має жодних обмежень.

Застосування

Харчова, хімічна галузь - Виготовлення зварних ємностей. Промислове, цивільне будівництво - зварні конструкції, зовнішнє, внутрішнє оздоблення приміщень. Він незамінний у дизайнерських інтер'єрних технологіях, при облицюванні фасадів. Застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, сільському господарстві, медицині, інших галузях народного господарства.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує металопрокат на найвигідніших умовах. Великий асортименти холоднокатаного нержавіючого листа різних параметрів на складі компанії здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях надаються суттєві знижки.