• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Катод титану

Катод титану

Купити за доступними цінами від виробника титанові катоди пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником забезпечується оперативна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Області застосування титанових катодів

Вироби, що розглядаються, використовуються в різних середовищах і додатках, основними з яких є дезінфекція різних басейнів від надлишкового вмісту хлору у воді. Як вихідний матеріал використовується листовий титан класів 1 і 2 з поверхневим покриттям платиною, або комбінованим покриттям на основі рутенію та іридію. Зміст металевого покриття - не менше 10 г/м 2 форма - прямокутний сітчастий лист. Розмір клітинок сітки залежить від концентрації хлору у воді. Титанові катоди розраховуються на щільність робочих струмів 500 ... 800A / м 2 при температурі 40 ... 50 0 С. Гранична концентрація хлору у воді не повинна перевищувати 30 г / л.

Позитивною особливістю застосування титанових катодів є наявність щільної адгезії між платиновим покриттям та титановою підкладкою. Титанові катоди за вартістю аналогічних виробів із благородних металів (наприклад, платини) чи кобальту.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за економічно вигідними цінами титанові катоди в широкому асортименті розмірів. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції до будь-якої точки, встановленої клієнтом.

Властивості титанових катодів

Титанові катоди виробляються із технічно чистого титану, що використовується на більшості хімічних переробних заводів. Він є пластинами, отриманими за технологією холодної прокатки. Титанові катоди на виробництвах найбільш відповідального призначення виготовляються із металу аерокосмічного класу.

Розміри титанових катодів часто відповідають остаточним розмірам деталей, що обробляються. При отриманні титанових катодів проводиться обробка

Вихідних пластин до необхідних розмірів, забезпечуючи при цьому максимальну гомогенність мікроструктури. Ефективність застосування та стійкість титанових катодів для цілей плазмового напилення обумовлена гарною теплоємністю основного металу.

Технічні вимоги на продукцію вітчизняного виробництва, що розглядається, регламентуються ГОСТ 18907-81 .

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника титанові катоди в широкому асортименті типорозмірів. Постачальником провадиться негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.