• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Внм3-2 - WNi3Mo2 лист, пруток

Внм3-2 - WNi3Mo2 лист, пруток

Постачальник - компанія АвекГлоб - пропонує за доступними цінами від виробника лист, пруток та стрічку, виготовлені зі сплаву марки ВНМ3-2 (WNi3Mo2). Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Сплав ВНМ3-2 (найближчий зарубіжний аналог - сплав WNi3Mo2) входить до групи важких вольфрамових сплавів, що містять мідь і нікель і відрізняються підвищеною стійкістю корозійної при підвищених температурах. Ця властивість сплаву зберігається до експлуатаційних температур 580...620 0 С. Сплав виходить за технологією порошкової металургії з подальшим спіканням заготовок у форми необхідного сортаменту. Матеріал відрізняється низьким тепловим розширенням, хорошими показниками тепло- та електропровідності, відмінною стійкістю до дугового розряду, чудовою зносостійкістю при підвищених температурах.

Актуальність застосування

Сплав марки ВНМ3-2 (WNi3Mo2) використовуються у військових технологіях, фармацевтиці, харчовій промисловості та в деталях оптичного обладнання.

Первинні застосування включають виробництво точних підшипникових вузлів, мішеней для розпилення в медичній промисловості та ядерній техніці, баластових систем, установок радіаційного захисту та форм для високоточного лиття під тиском. Типові вироби, що виготовляються з цих сплавів - противаги, установки для зниження вібрацій та віддачі, прилади рентгенівського екранування, деталі аерокосмічної техніки. Добавка міді покращує антифрикційні властивості сплаву.

Хімічний склад

Вольфраму - не менше 90 ... 95%;

Міді - 3%;

Нікеля – 3%.

Допускається сумарний вміст нікелю, молібдену, міді та заліза у кількості до 10%. Сумарна кількість металургійних домішок – зв'язаного азоту, вуглецю та кремнію не повинна перевищувати 0,03%.

Фізико-механічні властивості

Щільність, кг/м 3 - 17000 ... 18500;

Межа тимчасового опору, МПа - не менше 650;

Межа плинності, МПа - не більше 520;

Відносне подовження,% - не менше 2;

Коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...500 0 С, Вт/мград - 65;

Коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20…500 0 З, мкм/град — 4…6;

Твердість за Роквеллом, шкала С, не більше - 32.

Сортамент та особливості обробки

Сплав марки ВНМ3-2 (WNi3Mo2) доступний у різних кінцевих формах, таких як зливки, фольга, мішені для розпилення, пластини і т. д. Пруток та коло виходять лише хімічним шляхом. Сплави піддаються зварюванню у вакуумі та куванні, при механічній обробці виявляють слабкі магнітні властивості.

Постачальник - компанія АвекГлоб - пропонує придбати за доступними цінами від виробників лист, пруток або стрічку, які виготовлені зі сплаву ВНМ3-2 (WNi3Mo2). Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.