• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Ніхромовий дріт - х20н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Ніхромовий дріт - х20н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Актуальність

Ніхром - це сплав нікелю з хромом, дуже міцний, пластичний, не піддається корозії. Виготовлений з нього дріт застосовують у вузлах опору, резисторах, реостатах - для виробництва високонадійного електронагрівального обладнання.

Загальна характеристика

Широке використання ніхрому у багатьох сферах виробництва пояснюється поєднанням виняткової термічної, корозійної стійкості, значним питомим електричним опором. Дріт мінімального діаметра відрізняється міцністю. Висока межа плинності дозволяє їй не провисати при нагріванні. Вона твердо утримує лідерські позиції на ринку побутового та промислового електроустаткування. Пластичність цього матеріалу дає можливість застосовувати «холодну» розкочування — менш енергоємний метод.

Саме ці властивості зробили ніхром таким популярним в елементах опору нагрівальних приладів. Ніхромовий дріт легко скручувати в спіраль, при зростанні температури він не провисає, має щільність 8.2 — 8.5 г/см³, тобто є досить легким, якщо порівнювати з вольфрамовою ниткою. Ніхромовий дріт досить міцний - навіть при мінімальному діаметрі витримує великі механічні навантаження, протистоїть впливу агресивних хімічних середовищ. Хоча ціна на неї досить висока, але тут варто враховувати якість виробів, що їх отримують, їх довговічність, надійність, мінімальну необхідність техобслуговування.

Класифікація

Літера Н у маркуванні вказує, що дріт призначений для нагрівальних елементів. З - для елементів опору. Дріт ТЕН використовують у трубчастих електронагрівачах. Стандартний діаметр дроту 0,1 - 10 мм. Готовий дріт намотують на котушки або згортають бухтами. Ціна такого дроту залишається досить високою, оскільки нікель є недешевим металом. Тим не менш, виробництво-споживання ніхромового дроту стоїть у багатьох країнах на високому рівні.

Купити за вигідною ціною

Вибір ніхромового дроту для обладнання - не таке просте завдання. Не так просто знайти дріт необхідних параметрів, оскільки тут треба враховувати низку факторів: діаметр, довжину, марку сплаву. У компанії «Авек Глобал» є широкий вибір металопрокату на замовлення. Наші фахівці завжди готові допомогти при виборі необхідної продукції, від якої залежить працездатність та надійність майбутнього обладнання. У нас Ви можете придбати ніхромовий дріт на найвигідніших умовах. Наші спеціалісти не лише допоможуть Вам визначити оптимальні параметри виробу, але й запропонують найкращу ціну. Ми також гарантуємо високу якість нашої продукції та своєчасну доставку.

Переваги роботи з нашою компанією

Кваліфікована допомога у виборі продукції;

Усі матеріали відповідають найвищим стандартам якості;

Ми доставимо товари до Вас у оптимальні терміни.

Пропонуємо продукцію зі складів України, Росії з доставкою до будь-якого регіону СНД або за кордон. Обробка та транспортування замовлення займає мінімальний час. Вся продукція сертифікована та є в наявності. При оптових покупках надаються пільгові знижки.