• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Мр47вп лист, пруток молібденовий

Мр47вп лист, пруток молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток марки МР47ВП за економічно вигідною ціною. Гарантуємо своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ дозволяє широко застосовувати молібден та його сплави. Молібден відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до температурних перепадів (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Застосування

Електротехніка, енергетика, печі сушіння та випалу.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання

Довжина стандартних прутків 1000 мм, а ∅: до 11,0 мм. Поверхня - шліфована, рівна, без тріщин, мастила, задирок, сколів, плям мастила. Вона має бути шліфована, рівна, а поверхня біля прутка ∅1; 2; 2.5; 1.6 мм протруєно. Допускаються на поверхні раковини, закови, колір втечі, в межах відхилень, що допускаються. Електроди мають бути обрізані з торців. Допускаються на торцях відколи трохи більше 1 мм. Стріла прогину має перевищувати 1% від вимірюваної довжини прутка.

Постачальник, ціна

Купити молібденовий лист, пруток марки МР47ВП у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток марки МР47ВП за оптимальною ціною оптом або в роздріб.