• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Надпровідні сплави

Надпровідні сплави

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника надпровідні сплави в асортименті марок та профілів. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції до будь-якої точки. зазначену споживачем.

Загальні відомості

Надпровідність, яка визначається як відсутність опору в провідному матеріалі для безперервно протікає електричного струму, є особливою властивістю того, що значна маса речовини (вузла, деталі) раптово досягає дуже низьких температур. Речовини (звані надпровідниками) включають елементи, сплави, сполуки та нестехіометричні керамічні матеріали.

Надпровідні сплави також мають ідеальний діамагнетизм; т. е. магнітні поля що неспроможні проникнути у яких (ефект Мейсснера), а малі потужні магніти фактично плавають (левітують) над плоскими поверхнями надпровідника. Критична температура переходу надпровідника є температурою, вище якої спостерігається явище наделектропровідності сплаву. Для елементів, сплавів та простих сполук зазвичай характерні дуже низькі критичні температури (не вище 23K). Це означає, що для забезпечення та підтримки надпровідності сплавів необхідний постійний ефект, що охолоджує. Найчастіше з цією метою використовують рідкий гелій при температурі близько 4 K.

Більшість суперпровідних сплавів створюються на основі алюмінію, міді та деяких інших елементів (нікелю, кремнію, магнію та ін.).

Купити за економічно вигідними цінами різні сплави, що мають ефект надпровідності, пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником проводиться гарантована відправка продукції на будь-яку адресу, яку встановлює клієнт.

Застосування

Надпровідні сплави використовуються для виготовлення сильних магнітів без осердя заліза, які, у свою чергу, мають широке застосування. Такі надпровідні магніти використовуються у прискорювачах частинок, установках ядерного магнітного резонансу та приладах магнітного кругового дихроїзму, магнітно-резонансних томографах у медицині, левітуючих поїздах,

магнітних холодильниках, сховищах магнітної енергії та у надпровідних пристроях квантових перешкод. Дані сплави використовують також для чутливих вимірювань магнітного поля (наприклад, біомедичної магнітоенцефалографії). Надпровідні сплави використовуються для роботи ліній стільникового зв'язку. Вони мають мінімальну втрату сигналу і більш чутливі до частотного налаштування.

Більшість магнітних застосувань включають також більш відомі низькотемпературні надпровідники у вигляді дроту, такі як ніобій-титановий сплав, що охолоджується рідким гелієм.

Раптове гасіння надпровідних магнітів коливаннями, зовнішніми полями,

або випадкове потепління може бути серйозною проблемою, і пов'язане з цим тепло може спричинити великі втрати гелію. Охолодження рідким азотом, а не рідким гелієм набагато економічніше. Трудність формоутворення високотемпературних надпровідників у міцний та гнучкий сортамент (наприклад, у вигляді ниткоподібних кристалів або дроту), та великі значення напруженості магнітного поля, що обмежує використання надпровідних сплавів.

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами різні марки надпровідних сплавів. Постачальником забезпечується негайна доставка продукції будь-який пункт, обумовлений замовником.