• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба вольфрамова

Труба вольфрамова

Переваги

Виробництво та використання труб з тугоплавких металів, таких як з вольфраму, ніобію, молібдену, хрому, танталу залежить безпосередньо від наукомістких технологій, застосування альтернативної сировини, що підвищує конкурентоспроможність та виживання галузі. З усіх матеріалів, вольфрам є найтугоплавкішим, через що стає основою найбільш жароміцних та жаростійких виробів. Труби з вольфраму мають стійкість в агресивних середовищах, у т. ч. в концентрованих розчинах соляної, азотної, сірчаної кислот і лугів. Такі труби мають чудові механічні якості: твердість, зносостійкість при сильному нагріванні і найменший температурний коефіцієнт розширення серед інших металів. Вольфрам відрізняється дуже високим модулем стискування та розтягування, винятковим опором температурної повзучості, гарною теплопровідністю. Довговічність вольфрамових труб набагато більша за труби інших металів. Це насамперед обумовлено міцністю матеріалу, його стійкістю до навантажень, і навіть хімічної інертністю.

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/Град] 43x10 -6
Щільність сплаву [г/см 3 ] 19,3
Тимчасовий опір при розтягуванні кг/мм 2 35
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,134
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 300,173
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Недоліки

Вольфрам – дуже рідкісний елемент земної літосфери. У звичайних умовах він жорсткий та недостатньо пластичний. Складність одержання його в чистому вигляді та досить складна обробка через унікальні властивості підвищує собівартість кінцевого продукту. Вольфрамові труби, до того ж, дуже важкі.

Виготовлення

Вольфрамові труби виготовляють на високоточному спецобладнанні із сертифікованих заготовок. При їх виготовленні використовуються сучасні технології з хімічної обробки та обробки готових труб, вакуумні засоби термічної обробки. Контроль якості виготовлення ведеться всіх етапах виробництва. Основний сортамент труб діаметром 0,15 – 35 мм, товщиною стінки 0,05 – 10 мм.

Застосування

Стрімкий розвиток робототехніки, приладобудування, хімічної, нафтохімічної, автомобільної галузі, електроніки підвищує попит на тугоплавкі труби. Таким чином, потреба в молібденових, вольфрамових трубах лише російських підприємств становить щорічно понад тонну. Без тугоплавких металів, список яких очолює вольфрам, практично неможливо обійтися у виготовленні жаростійких вузлів та деталей, призначених для експлуатації в агресивних рідких та газових середовищах. Неухильне зростання потреби у вольфрамових трубах простежується в аерокосмічній галузі, ядерній енергетиці, машинобудуванні, електротехніці, військово-промисловому комплексі, медицині.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент високоякісних тугоплавких труб різної конфігурації на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Ми пропонуємо якісний товар за оптимальними цінами. Наші фахівці готові відповісти на будь-які питання та допомогти при виборі необхідних матеріалів, на першу вимогу нададуть всю необхідну інформацію про продукцію, вартість та терміни доставки. Ціни залежать від обсягу постачання та додаткових умов. За оптових замовлень надаються знижки. Купуючи продукцію компанії "Авек Глобал", Ви знайдете гідного партнера.