• +38 (056) 790-91-90
  +38 (056) 790-91-90
 • +49 (30) 217-888-05

Електрод молібденовий

Електрод молібденовий

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника молібденові електроди. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Молібденові електроди утворюються з використанням технології ізостатичного пресування з наступним куванням для отримання конфігурацій необхідних поперечного перерізу. Спікання проводиться у вакуумних електропечах середньої частоти, після чого білетування, прокатка, протяжка та фрезерування.

Переваги молібденових електродів: сталість значень електроопору, відмінна теплопровідність, нижче споживання енергії, підвищена зносостійкість, стабільність проведення процесу електродугового на заготівлі.

Актуальність застосування

Маючи характеристики високої міцності, стійкості до процесів окислення при високій температурі, довговічності та стійкості до корозії молібденові електроди широко використовуються в багатьох областях господарської діяльності, але основною областю їх застосування вважаються компоненти електротермічних нагрівальних пристроїв для виробництва скловолокна. Продукція, що розглядається, може використовуватися також у промислових установках для електроерозійного дроблення струмопровідних матеріалів.

Хімічний склад

Молібденові електроди виготовляються з хімічно чистого молібдену (99,95%), решта – металургійні домішки (калій, алюміній, кальцій та ін.)

Фізико-механічні властивості

 • щільність, кг/м 3 - 9800 ... 10300;
 • температура плавлення, 0 С - 2623;
 • коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20…1000 0 З, мкм/град — 4…6;
 • коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...1000 0 С, Вт/мград - 13,8;
 • Модуль пружності, ДПа - 330;
 • твердість за Брінеллем, НВ, не більше - 220;
 • допустима напруга на стиск, МПа - 620;
 • допустиме лінійне подовження при розтягуванні, % не менше 16.

Сортамент та особливості застосування

Сортамент молібденових електродів – бруски круглого та прямокутного поперечного перерізу від 14x20 мм при довжині до 800…1000 мм. Електроди повинні мати характерний металевий блиск і не містити поверхневих дефектів (сколів, розшарування, невідповідності розмірів, наявності радіусних заокруглень тощо ). Дозволяється поздовжній згин електродів, який може усунути сам споживач.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати молібденові електроди будь-якої довжини. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.