• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Покрівельний мідний лист

Покрівельний мідний лист

Використання

Покрівельний мідний лист широко використовується для спорудження верхнього шару покрівлі. Завдяки тому, що мідний лист має дуже високі показники міцності, а також стійкість до корозії, застосування даного матеріалу забезпечує тривалу експлуатацію покрівлі без необхідності її заміни або проведення ремонтних робіт протягом десятків років. Жаростійкість та привабливий зовнішній вигляд цього листа дозволяє широко використовувати його для облаштування камінних зон.

Основні якості

Мідна покрівля є найбільш надійною та довговічною. Хоча мідь і відноситься до кольорових металів, але цей матеріал сьогодні є досить доступним для широкого кола споживачів. Цей матеріал дорожчий за інші покриття для даху, однак і технічні характеристики його на порядок вищі. Мідний дах зберігає свій первісний вигляд протягом десятків років. У сучасній Росії, а також у Європі і зараз можна зустріти досить багато будівель, що належать до пам'яток архітектури, з мідним дахом. Багато споруд були побудовані ще в 18-19 століттях, проте зустрічаються і такі яким на сьогоднішній день вже понад сімсот років, але при цьому вони досі привертають до себе увагу своєю пишністю, а також шляхетністю мідної покрівлі.

Актуальність

Сьогодні мідна покрівля переживає своє друге народження. Все більше людей починають віддавати перевагу дахам, виготовленим із цього металу. До того ж застосування сучасних технологій дозволяє не тільки дуже швидко, але також, досить якісно виконати монтаж і перетворити дах будинку в справжнісінький шедевр архітектури.

Різновиди

За своєю конструкцією мідь, що використовується як покрівельний матеріал, поділяється на три основні види, таких як: мідна черепиця, фальцетова покрівля, а також мідна шашка.

Мідна черепиця є штучним матеріалом, її виготовляють з окремих шматочків міді і в готовому вигляді вона може нагадувати поверхню каменю, луски або дерева.

Мідна шашка є особливими пластинами, виконаними у вигляді ромбів, трапецій або квадратів, різних за своєю формою.

Технологія виготовлення фальцетової покрівлі є виробництво окремих елементів покриття, так званих картин.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" - найширший асортимент мідного листа за прийнятними цінами. Купити та замовити мідний лист можна як на самому складі, так і через інтернет-сайт компанії. Представляємо мідні листи мірної та кратної мірної довжини, нормальної міцності та точності виготовлення зі стандартним оздобленням. Гарантією якості є повне дотримання технологічних норм виробництва. Терміни доставки – мінімальні. Ціна залежить від умов постачання та обсягів замовлень. У разі оптової закупівлі існує гнучка система знижок.