• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Вольфрамовий тигель

Вольфрамовий тигель

Переваги

Вольфрамовий тигель має надзвичайну жароміцність і жаростійкість, він має високу пружність і міцність, високий температурний опір повзучості, хорошу теплопровідність, а також найменший коефіцієнт теплового розширення в порівнянні з іншими металами. Вольфрамовий тигель має стійкість до впливу безлічі агресивних факторів. Довговічність і надійність такого виду прокату дозволяють застосовувати його у виробництві найвідповідальніших деталей.

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/Град] 43x10 -6
Щільність сплаву [г/см 3 ] 19,3
Тимчасовий опір при розтягуванні кг/мм 2 35
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,134
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 300,173
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Недоліки

До недоліків відноситься складність отримання вольфраму в чистому вигляді, велика питома вага (як у золота) і ламкість за низької температури. Вольфрамовий тигель недостатньо пластичний і жорсткий при нормальних температурах. Вольфрамовий тигель через свої виняткові властивості піддається обробці (прокатці, волочению і ковці) тільки при значному нагріванні.

Виготовлення

Вольфрамові тиглі виготовляються будь-яких конфігурацій та розмірів спеченої, звареної та цільнотягнутої конструкції, необробленої або обробленої механічним способом. Допуски та параметри відповідають кресленням замовника. Достоїнства вольфраму та технологія його виробництва забезпечують високу довговічність, надійність та термостабільність тиглів. Ціна тиглів залежить від складності конфігурації, додаткових вимог замовника та від розмірів. Якість продукції стандартизована технічними умовами. Питома вага: не менше ніж 18.3 г/см3

Використання

Вольфрамові тиглі застосовуються в металургії для лиття, плавки, дистиляції, рафінування та відновлення в інертній атмосфері та вакуумі, диспрозія, лютеція, ітрію, скандія та інших рідкісноземельних металів та їх сплавів при температурі плавлення понад 300.

Їх також застосовують для вирощування сапфірів, лейкосапфірів і монокристалів кремнію, рубінів та ін., плавлення в склоплавильних печах кварцу, печах з робочою температурою вище 2000 °C нанесення, випаровування у вакуумі металевих плівок. Їх застосовують у виробництві високоякісних рубінів, сапфірів велике значення має точність виготовлення та чистота матеріалу, висока щільність тигля з вольфраму без внутрішніх дефектів, тріщин.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент вольфрамових тиглів складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При здійсненні оптових замовлень, компанія надає систему гнучких знижок.